Rozbudowa Sonata Park ruszy jeszcze w tym roku

0
80

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Sonata Park w Sochaczewie, podjął decyzję o rozpoczęciu rozbudowy liczącego obecnie ponad 11 tys. mkw. obiektu. Pierwsze prace ruszą jeszcze w tym roku. Sonata Park będzie większa o 4,3 tys. mkw.

Sonata to największy park handlowy należący do Carrefour Polska. Obiekt oddany do użytku pod koniec 2014 r., zostanie poddany kompleksowej rozbudowie, która ma na celu poszerzenie oferty handlowej oraz unowocześnienie i dopasowanie obiektu do aktualnych potrzeb mieszkańców miasta.

Jak informuje Jagoda Gwardys-Zientara, wiceprezes Carrefour Polska, decyzję o rozbudowie podjęto zgodnie z długoterminową strategią inwestowania w rozwój oferty galerii handlowych.

– Nie bez znaczenia dla tej decyzji jest popularność i rosnące potrzeby mieszkańców Sochaczewa i regionu, które dają nam gwarancję opłacalności poniesionych nakładów – mówi Jagoda Gwardys-Zientara.

Sonata Park zyska około 4,3 tys. mkw. powierzchni handlowej, która trafi do nowych najemców.

Sonata to park handlowy wraz z hipermarketem kompaktowym Carrefour, który powstał w 2014 roku. Na powierzchni ponad 11 tys. mkw. rozlokowały się m.in. takie marki jak H&M, House, Cropp, Reserved, Empik, Smyk, Drogeria Natura.

 

 

Na podstawie: www.retailnet.pl