Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Aktywnie z MOSiR-em”

0
32

W tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Aktywnie z MOSiR-em” w głosowaniu internautów zwyciężyło zdjęcie „Sochaczewianki wiedzą co to spalony” autorstwa 14 –letniej Agaty Szymańskiej, zdobywając na dzień 30 czerwca 99 głosów.

Konkurs nie cieszył się niestety takim zainteresowaniem, jak jego pierwsza edycja. W związku z tym przyznaliśmy jedynie dwa pierwsze miejsca w obydwu kategoriach oraz dwa wyróżnienia w kategorii młodszych uczestników do lat 16.

Pierwsze miejsce w kategorii do lat 16 zdobyła Natalia Dobijańska lat 15 – Boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Chopina 101

W kategorii powyżej 16 lat zwyciężył Paweł Krasucki . Jego zdjęcie spodobało się nam najbardziej, jeśli chodzi o tematykę konkursu, czyli aktywny wypoczynek na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Wygrała fotografia przedstawiająca Panią, ćwiczącą na siłowni zewnętrznej, umiejscowionej na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy Al. 600–lecia .

Wyróżnienia otrzymały również : Agata Szymańska za zdjęcie „ Naszą pasją jest piłka nożna !” oraz najmłodsza uczestniczka konkursu : 11 –letnia Weronika Krzemińska za pracę „ Siła , moc , energia”.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie. Gratulujemy zwycięzcom. Zgodnie z zapowiedziami postaramy się, by zdjęcia z obu edycji trafiły do kalendarza MOSiR na rok 2016.

Wszystkie zdjęcia konkursowe można obejrzeć na Facebooku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji , a galerię nagrodzonych fotografii na Pływalni Orka w Sochaczewie.

Wkrótce zamieścimy zdjęcia z wręczenia nagród. Zapraszamy również Weronikę Krzemińską po odbiór nagrody na Pływalnię Orka.

MOSiR