Rugbiści, misie i mali sportowcy

0
48

Serdecznie dziękujemy wszystkim misiom, niedźwiadkom, dzieciom i rodzicom za tak liczne przybycie na pierwsze zajęcia Małego Sportowca w hali sportowej MOSiR przy ul. Kusocińskiego 2.

Dzisiejsze zajęcia połączyliśmy z festynem z okazji Dnia Pluszowego Misia. Fantastycznie spisali się rugbiści z Rugby Club Orkan Sochaczew pod wodzą Macieja Brażuka. Serdecznie dziękujemy za świetną zabawę i kontakt z dziećmi. Jak widać na załączonych zdjęciach, wszyscy bawili się w swoim towarzystwa bardzo dobrze. Przeprowadzone konkurencje podobały się i dzieciom i rodzicom, a panowie rugbiści na pewno zrobili sobie też dobry trening przy zabawie z tak liczną grupą.

Spotkanie w ramach cyklu zajęć Małego Sportowca otworzyła Agata Kalińska, naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych. Poza sportowymi zmaganiami na dzieci czekały też inne atrakcje. Tu ogromne podziękowania dla British School, której przedstawicielki prowadziły warsztaty malowania ekologicznych toreb oraz inne plastyczne atrakcje. Dzięki British School odwiedził nas również miś Teddy Eddy, który bawił się z dziećmi i pozował pięknie do zdjęć. Niewątpliwie atrakcją była również obecność drugiego misia, Pandy.

Niezastąpiona ekipa wolontariuszy z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew pod opieką Piotra Pętlaka bawiła się z dziećmi w misiowe gry i zabawy oraz przeciąganie liny. Wolontariusze malowali buzie i skręcali balony. Maluchy odpowiadały świetnie na misiowe zagadki, za co otrzymały nagrody. Poznaliśmy również imiona misiowych przyjaciół każdego dziecka. Rodzice, szczególnie mamy, mogli skorzystać z oferty firmy Avon, którą reprezentowała p. Beata Woźniak z koleżankami. Na wszystkich czekał również słodki poczęstunek i pyszne soki z Tęczowego Ogrodu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie 22 grudnia. Tym razem spotkamy się z Sławomirem Cyplem i Dragon Fight Club. Wielkie podziękowania dla Macieja Frankowskiego za zdjęcia z dzisiejszej imprezy.

.