Seniorzy z Rybna i Młodzieszyna na konferencji oraz koncercie Papa Dance

0
100

5 listopada seniorzy z gmin Rybno i Młodzieszyn uczestniczyli w konferencji połączonej z występem zespołu Papa Dance w Pruszkowie. 

Seniorzy mogli wziąć udział w programie edukacyjno-artystycznym w Pruszkowie. Zainteresowanie wyjazdem było bardzo duże. Mieszkańcy gminy Rybno i Młodzieszyn wyruszyli dwoma autokarami, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska oraz po części edukacyjnej wziąć udział w koncercie znanego zespołu Papa Dance.

– Wtorkowy wyjazd na konferencję w Pruszkowie okazał się bardzo udany. Seniorzy, którzy uczestniczyli w programie byli niezwykle zadowoleni z możliwości wyjazdu, który dotyczył zagadnień ochrony środowiska oraz po części konferencyjnej uczestnicy mogli wziąć udział w koncercie zespołu disco. Zapewniliśmy seniorom bezpłatne bilety na wyjazd, natomiast dzięki Monice Pietrzyk, która jest wójtem gminy Młodzieszyn i udostępniła autokary, wyjazd był komfortowy i wygodny. Współpraca z gminą Młodzieszyn układa się bardzo dobrze, a rezultaty tej współpracy możemy potwierdzać między innymi wspólnymi projektami. Wrażenia seniorów bardzo dobre, padło wiele deklaracji udziału w kolejnych wspólnych wyjazdach. Jest mi bardzo miło móc otrzymywać ciepłe słowa po zrealizowanych działaniach – mówił wójt Rybna Damian Jaworski.

.