Sezon NFL otwiera mistrzowie Super Bowl, Chiefs, goszczący Lions; Jetsa Rodgersa z MNF

Patrick Mahomes i mistrz Super Bowl Kansas City Chiefs NFL otworzy sezon przeciwko nowicjuszowi Detroit Lions w pojedynku o dużej sile ofensywnej i będzie gościć Jalen Hurts i Philadelphia Eagles w rewanżu Super Bowl w „Monday Night Football” w 11. tygodniu.

Aaron Rodgers zadebiutował w New York Jets Pierwszy poniedziałkowy mecz sezonu przeciwko Buffalo Bills, a następnie pierwszy mecz NFL w Czarny piątek 24 listopada przeciwko Miami Dolphins.

Dzięki przybyciu Rodgersa do Wielkiego Jabłka, Jets będą mieli sześć meczów w telewizji krajowej, pierwszy niedzielny mecz od 2011 roku, kiedy Jets zmierzyli się z pierwszymi niedzielnymi meczami 1 października.

„To nie będzie tak nudne, jak wszystkie jednogodzinne mecze, do których jesteśmy przyzwyczajeni” – powiedział trener Jets Robert Saleh w NFL Network.

Po zdobyciu drugiego tytułu mistrzowskiego w ciągu czterech sezonów Chiefs zmierzą się z Lions 7 września w programie „Thursday Night Football”. Lions zakończyli ostatni sezon 9-8 po starcie 1-6 i wyeliminowali Rodgersa i Green Bay Packers z play-off, wygrywając 20-16 na Lambeau Field w ostatnim meczu sezonu regularnego.

Mahomes, dwukrotny MVP NFL, Chiefs poprowadzili Eagles do zwycięstwa 38-35 w Super Bowl. Zespoły listopad 20 na stadionie Arrowhead.

wrzesień Josh Allen and the Bills będzie nosił swój nowy zielono-biały numer w Nowym Jorku 11 stycznia w pojedynku AFC East. 8 Fani po raz pierwszy zobaczą Rodgersa w koszulce Jets.

NFL opublikowało pełny harmonogram w czwartek wieczorem, a pięć meczów międzynarodowych i więcej ujawniono dzień wcześniej iw środę.

Inne ważne wydarzenia to rewanż w meczu o mistrzostwo NFC w 13. tygodniu. Hurts and the Eagles zmierzą się 3 grudnia z San Francisco 49ers. Eagles zostali wyeliminowani z meczu o tytuł konferencji 31-7 przez rozgrywającego Brocka Birdiego. powodzenie Purdy przeszedł operację łokcia w trakcie sezonu, ale powinien być gotowy do ponownego spotkania obu drużyn.

READ  WSCHODNIA PALESTYNA, Ohio: Urzędnicy z Teksasu i Michigan narzekają, że woda i ziemia z wraków pociągów nie zostały poinformowane, że zostaną przetransportowane do ich jurysdykcji.

Mahomes and the Chiefs będą gościć rywala AFC West, Las Vegas, w meczu otwarcia w Boże Narodzenie, a Dallas Cowboys odwiedzą San Francisco w 5. tygodniu w „Sunday Night Football”.

New England Patriots ogłosili, że siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Tom Brady, zostanie uhonorowany podczas meczu otwarcia u siebie z Eagles 10 września. Brady, który poprowadził Patriotów do sześciu tytułów Super Bowl, przeszedł na emeryturę w lutym po ostatnich trzech. Sezony z Tampa Bay Buccaneers.

W środę NFL ogłosiło, że Trevor Lawrence i Jacksonville Jaguars Zostaje pierwszą drużyną NFL, która rozegra dwa mecze międzynarodowe w tym samym sezonie.

Jaguars będą gospodarzami Atlanta Falcons na stadionie Wembley 1 października i odwiedzą Bills na stadionie Tottenham Hotspur 8 października. Jaguary miały rozegrać dwa wyznaczone mecze domowe w Londynie w 2020 roku, ale pandemia anulowała te plany.

Tennessee Titans zmierzą się z Baltimore Ravens 15 października na stadionie Tottenham Hotspur. Chiefs będą gościć Dolphins w Niemczech 5 listopada na stadionie Eintracht Frankfurt. Patriots zmierzą się 12 listopada z Indianapolis Colts.

Eagles zmierzą się z New York Giants w Boże Narodzenie, a Chiefs zmierzą się z Joe Burrowem i Cincinnati Bengals w rewanżu meczu o mistrzostwo AFC w 17. tygodniu.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl I https://twitter.com/AP_NFL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *