SKTS zaprasza na dwa turnieje

0
12

SKTS Sochaczew zaprasza wszystkich sympatyków tenisa stołowego na dwa turnieje pingponga, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 2 grudnia w hali MOSiR przy ul. Kusocińskiego 2 w Sochaczewie!

Pierwszy turniej „RODZINA NA MEDAL” skierowany jest do rodzin, które chcą zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas. Będzie to już VII edycja turnieju, w którym najważniejsza jest dobra zabawa przy pingpongowym stole. Aby wziąć w nim udział, wystarczy stworzyć drużynę: dziecko (od 6 do 18 r. ż.) + rodzic lub dziecko + dziadek / babcia.

W tym samym dniu rozegrany zostanie również Turniej z Okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek. Rozegrana zostanie bowiem jedna kategoria OPEN.

Szykuje się niesamowicie emocjonujący dzień nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim dla uczestników, na których czekają wspaniałe nagrody! Wszystkich chętnych do udziału w turniejach zapraszamy do hali MOSiR od godz. 9:15 (zapisy i rozgrzewka). Start imprez planowany jest o godz. 9:45.

Wstęp bezpłatny.