Śmierć na obwodnicy

0
2588

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 19 sierpnia na obwodnicy Sochaczewa. W zderzeniu samochodu dostawczego z ciężarówką zginął 24–letni mieszkaniec województwa śląskiego. Dwa pasy ruchu na wspólnym odcinku dróg krajowych nr 50 i 92 były zablokowane, a utrudnienia trwały kilka godzin.

Wczoraj, przed godziną 17:00 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na obwodnicy Sochaczewa, na wysokości Kuznocina. Do zdarzenia skierowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 24–letni mieszkaniec województwa śląskiego, który kierował oplem, podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z ciężarówką MAN z naczepą. W wyniku odniesionych obrażeń młody kierowca zmarł na miejscu. Kierowca ciężarówki wysiadł z pojazdu o własnych siłach i nie doznał obrażeń.

Przez kilka godzin obwodnica Sochaczewa była zablokowana. (seb)

.

zdjęcia KPP Sochaczew

 

oczami KPPSP Sochaczew

Tragiczny wypadek drogowy w Kuznocinie

19 sierpnia, o godzinie 16:55, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na obwodnicy Sochaczewa, na wysokości Kuznocina. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie.

Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do czołowego zderzenia samochodu dostawczego marki Opel Movano z ciągnikiem siodłowym MAN. W samochodzie dostawczym pozostawał nieprzytomny kierujący. Kierowca ciężarówki wysiadł z pojazdu o własnych siłach i nie doznał obrażeń.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do kierującego Oplem przy użyciu narzędzi hydraulicznych, a następnie ewakuacji z pojazdu na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Lekarz stwierdził zgon 24-letniego mężczyzny. Dalsze czynności polegały na odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz sorpcji rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych.

Działania ratownicze prowadzone przez 7 strażaków zakończono o godzinie 17:49.

Tekst st. kpt. T. Fijołek

 

oczami KPP Sochaczew

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Sochaczewa. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na obwodnicy Sochaczewa. W zderzeniu samochodu dostawczego z ciągnikiem siodłowym zginął 24–letni mieszkaniec województwa śląskiego. Dwa pasy ruchu na wspólnym odcinku DK50 I DK 92 były zablokowane, a utrudnienia trwały kilka godzin. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze na drodze.

Wczoraj tuż przed godziną 17. na obwodnicy Sochaczewa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 24–letni mieszkaniec województwa śląskiego, który kierował pojazdem marki Opel Movano podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki MAN z naczepą. W wyniku odniesionych obrażeń 24–letni kierowca opla zmarł na miejscu.

Przez kilka godzin obwodnica Sochaczewa była zablokowana. Policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora będą starali się ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!