Śmierć Stephena Smitha, który był spokrewniony z Murtą, została uznana za morderstwo

Aktualności

21 marca 2023 | 23:09

Śmierć Stephena Smitha związanego z Murtą w 2015 roku jest obecnie uznawana za zabójstwo, ujawniły władze Karoliny Południowej – przed planowaną ekshumacją ciała homoseksualnego nastolatka.

Stanowe organy ścigania czekały z zaprzestaniem bombardowania do czasu zakończenia procesu w sprawie podwójnego morderstwa Alexa Murdocka i wynikającego z tego dramatu, który się uspokoił, ogłosiła we wtorek firma prawnicza Plant Richter.

„Urzędnicy SLED wykazali, że nie muszą przeprowadzać ekshumacji ciała Stephena Smitha, aby sądzić, że jego śmierć była zabójstwem” – powiedzieli prokuratorzy z Charleston. Erica Planta i Ronniego RichteraZatrzymany przez matkę Smitha.

Organ ścigania wstrzymał powiadomienie „z obawy, że świadkowie nie znajdą się w strefie wpływów Murdocha”.

Po morderstwach Paula i Maggie Murdock w 2021 r. SLED ponownie zbadał sprawę Smitha – pierwotnie badaną jako potrącenie i ucieczka – za którą ojciec i mąż Alex zostali skazani 3 marca.

Urzędnicy powiedzieli, że podczas śledztwa w sprawie podwójnego zabójstwa odkryto „nowe dowody” łączące ustalonych teściów ze śmiercią Smitha, ale nie rozwinięto ich.

Smith został znaleziony martwy na poboczu drogi w pobliżu osiedla Murdock w 2015 roku.
Dzięki uprzejmości Sandy’ego Smitha

Smith – jawnie homoseksualna nastolatka, która była romantycznie związana z Busterem Murdockiem – została znaleziona martwa w lipcu 2015 roku trzy mile od swojego samochodu na drodze w pobliżu ogromnej posiadłości Murdocka.

Miał duże rozcięcie po prawej stronie czoła, zwichnięty bark i rozcięcia na lewym ramieniu.

Policja początkowo stwierdziła, że ​​śmierć „wydawała się być zabójstwem”, ale sekcja zwłok przeprowadzona tego samego dnia, w którym znaleziono ją martwą, wykazała, że ​​była ofiarą potrącenia i ucieczki.

Policja orzekła, że ​​Smith padł ofiarą potrącenia i ucieczki.
Dzisiejsze przedstawienie

„Nie wiem, dlaczego to zrobili” – powiedziała matka Smitha, Sandy. News Nation poinformował we wtorek O wyroku śmierci.

READ  Chiny szacują, że 250 milionów ludzi zostało zarażonych Covidem w ciągu 20 dni

„W głębi serca wiedziałem, że to, co mi mówili, nie było prawdą… Wierzę, że został pobity na śmierć”.

Sandy od dawna zaprzecza oficjalnie zarejestrowanej przyczynie śmierci i zebrała ponad 80 000 dolarów na ekshumację ciała jej syna.

Sandy Smith od dawna odrzuca werdykt w sprawie potrącenia i ucieczki i uważa, że ​​jej syn Stephen został pobity na śmierć.
Szacunek rodzinny

Sandy nie powiązała bezpośrednio Murdochów z morderstwem jej syna, ale wielu internetowych detektywów i dziennikarzy zajmujących się prawdziwymi przestępstwami powiązało tajemniczą śmierć z rodziną prawnego giganta.

W poniedziałek Buster Murdock jednoznacznie zaprzeczył „złośliwym plotkom”, jakoby był zamieszany w morderstwo Smitha.

Specjalny program Netflix szczegółowo opisujący podwójne morderstwa — i inne podejrzane zgony związane z rodziną — szczegółowe spekulacje, z którymi Buster i Smith potajemnie spotykali się w szkole średniej, pomimo homoseksualnej historii jego rodziny.

Buster Murdock odrzucił „pogłoski”, że on lub jego rodzina byli zamieszani w śmierć Smitha.
AP

„Te bezpodstawne pogłoski o moim związku ze Stephenem i jego śmierci są fałszywe” – powiedział Buster w oświadczeniu.

Urzędnicy SLED zgodzili się wziąć udział w ekshumacji, aby zebrać więcej dowodów w ramach śledztwa w sprawie zabójstwa.

„Mamy szansę naprawić osiem lat krzywd i chcemy to zrobić” – powiedział Plant.https://nypost.com/2023/03/21/death-of-murdaugh-linked-stephen-smith-ruled-as-homicide/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *