Śmiertelny wypadek w Ćmiszewie Rybnowskim. Policja apeluje o rozwagę na drodze

0
4533

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 22-letni kierowca Mercedesa zmarł na miejscu. Czworo pasażerów trafiło do szpitali w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie. Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować 17-letniego mieszkańca Sochaczewa.

Dzisiaj w nocy, tuż po 3.00, sochaczewski dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym do którego doszło w Ćmiszewie Rybnowskim.

Wstępnie ustalono, że 22-letni kierowca Mercedesa nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i na łuku zjechał ze swojego pasa, a następnie uderzył w drzewo. Młody mężczyzna, który prowadził auto zmarł na miejscu. Czworo pasażerów w wieku od 15 do 19 lat przetransportowano do szpitali w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie. Mimo wysiłków lekarzy, zmarł również 17-latek, który był transportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie.

Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Teraz będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!