Sochaczewianin w Żyrardowie

0
35

Stara Przędzalnia, Żyrardów.

To tutaj Sochaczewianin, artysta malarz Przemko Stachowski znalazł dla siebie pierwszorzędne miejsce na pracownię, autorską Galerię i miejsce spotkań warsztatowych dla młodzieży i dorosłych.

W postindustrialnej przestrzeni o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych i o wysokości ponad 4 metry można rozwijać wiele projektów.

I takie są plany twórcy dotyczące  instytucji kultury i organizacji pozarządowych stawiających na rozwój regionu i dla tego miło nam poinformować, że w działającej już od roku Autorskiej Pracowni Artystycznej APA Loft 19  można obejrzeć kolejne obrazy przygotowywane do lokalnych i  zagranicznych projektów artysty. Można zatem odwiedzić pracownię, Galerię i artystę po uprzednim ustaleniu terminu spotkania telefonicznie. Na wciąż rosnące zainteresowanie pracami przygotowywane są nowe cykle prac. Żyrardów, Łódź, Warszawa, Rzym, Barcelona, Lizbona, Berlin- lista ciągle się wydłuża. Serdecznie zapraszamy zatem do pracowni, gdzie oprócz najnowszych prac Przemko Stachowskiego można  znaleźć i uraczyć się wyśmienitą kawą z kardamonem i Cantuccini.

Kontakt: tel. 602 764 852

email:przemko.stachowski@gmail.com

Strona  APA Loft 19

www.decoarch.com

Stara Przędzalnia

Partnerami projektów są:

Aparthotel Stara Przędzalnia,

Lofty Stara Przędzalnia

Galeria Przedsionek Sztuki

Mazowiecki Związek Artystów Sztuk Pięknych

Stowarzyszenie  Żyrardów Odnowa

Galeria Art Nou Mil Lenni Barcelona

Galeria Rosso Cinabro Rzym

.