Sochaczewscy policjanci podsumowali rok pracy

0
64

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie odbyła się odprawa służbowa, która była podsumowaniem pracy policjantów w 2018 roku. Podczas odprawy obecny był Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Kamil Borkowski, komendanci i policjanci sochaczewskiej Policji, przedstawiciele samorządów, straży pożarnej i prokuratury.

W odprawie wzięli udział: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Kamil Borkowski, Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie insp. Michał Safjański wraz ze swym zastępcą, podinsp. Markiem Jabłońskim, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta, Wicestarosta Sochaczewski Tadeusz Głuchowski, Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki, Przewodniczący Rady Miasta Sylwester Kaczmarek, Prokurator Okręgowy w Płocku Przemysław Tarczyński, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Sochaczewie Małgorzata Borek, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie st. bryg. Mirosław Gorzki, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego, Zdrowotnego, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych – Lesław Siergiej, a także wójtowie gmin powiatu sochaczewskiego.

Na odprawie był również mł. insp. w stanie spoczynku Marek Wójcik, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie, który w styczniu odszedł na emeryturę.

Pierwszy głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie, który przywitał przybyłych gości. Chwilę później, pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie podinsp. Marek Jabłoński omówił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie działania KPP Sochaczew.

W trakcie prezentacji, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Kamil Borkowski wraz z szefem sochaczewskich policjantów wręczyli dyplomy dzielnicowym, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca w konkursie na „Najpopularniejszego dzielnicowego 2018 roku”. Zwycięzcą została st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak z Posterunku Policji w Teresinie. Drugie miejsce zdobył asp. szt. Tomasz Kubiak z Posterunku Policji w Iłowie. Trzecie miejsce należy do sierż. szt. Tomasza Krajzy z Rewiru Dzielnicowych KPP Sochaczew.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Kamil Borkowski, Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie insp. Michał Safjański i Starostwa Sochaczewski, podziękowali policjantom skuteczne działania policjantów na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sochaczewskiego, a w tym bardzo dobrą pracę profilaktyczną.

.