Southwest Rand Airline Savannah Chrisley wywołuje reakcję: opowiada „inną historię”

Savannah Chrisley wypowiedziała się przeciwko Southwest Airlines, mówiąc, że pracownik obsługi kiosku na lotnisku wyrzucił ją z samolotu, ponieważ chciała nieść swój bagaż zamiast sprawdzać go przy bramce. Jednak przedstawiciel linii lotniczej powiedział ET, że opowiedział „dziwną historię”.

Prowadząca podcast zabrała się w czwartek na swoje Instagram Stories, aby zamieścić kilka filmów mówiących, że miała lecieć do domu, ale zamiast tego spóźniła się na swój lot i została zmuszona do wejścia na pokład innego lotu z przesiadką w Baltimore. Chrisley powiedział, że kłopoty zaczęły się, gdy pracownik powiedział, że musi sprawdzić swoją torbę i nie może jej wziąć.

„Więc oficjalnie wiem, dlaczego wszyscy tak bardzo nienawidzą Southwest” – zaczęła swój film.

Przeanalizował swoje wideo, aby pokazać stewarda, który rzekomo wyrzucił go z samolotu i wyzwał, zanim nazwał go „niebezpieczeństwem” i „dziurą”.

„Więc poszedłem wsiąść do samolotu na pokład, a on powiedział mi, że chce sprawdzić moją torbę” – powiedział Chrisley. „Byłem jak:„ OK. Idę, jeśli nie masz nic przeciwko, wezmę moją torbę na samolot. [and] Zobaczę, czy dam radę, jeśli nie, to sprawdzę. Jego dokładne słowa brzmiały: „Nie, to się nie stanie”.

„No cóż, jeśli będę musiała to sprawdzić, pójdziemy dalej i umieścimy na niej metkę, ale chciałbym zobaczyć, czy jest na to miejsce” – kontynuowała – „a on odszedł, jesteś niesforny podróżnik.

Chrisley powiedział, że pilot „stoi obok mnie” i powiedział opiekunowi „musi być cicho, znajdzie miejsce na moją torbę”.

„Opiekun z Southwest rzeczywiście widział pilota – latającego człowieka” – powiedzieli rodzice Todd i Julie Chrisley, którzy odsiadują 19 lat więzienia po tym, jak zostali skazani za federalne oszustwa podatkowe. Odpowiedzialny za nasz lot i nasze bezpieczeństwo, najważniejsza osoba w Southwest Airlines – spojrzał na niego i powiedział: „Trzymaj się z dala”.

READ  Adwokat Trumpa nakazał zeznawać przed wielką ławą przysięgłych

Chrisley powiedziała następnie, że steward powiedział jej, że nie ma jej w samolocie.

Przedstawiciel Southwest Airlines powiedział ET, że wie o wideo Chrisleya i „bada sytuację”. Przedstawiciel kontynuował: „Nasze wstępne raporty wskazują na inną historię niż konto klienta, że ​​spóźniła się na proces wejścia na pokład i wielokrotnie obrażała naszego pracownika po tym, jak poproszono go o sprawdzenie bagażu”.

Przedstawiciel kontynuował: „W rezultacie klientce odmówiono wejścia na pokład jej pierwotnego lotu i zmieniliśmy jej rezerwację na późniejszy lot później tego samego dnia”.

Chrisley przyznał się do znieważenia asystenta po tym, jak pilot zaangażował się w jego historię.

„Nie będę kłamać, kiedy ten pracownik z Southwest powiedział pilotowi, żeby się uspokoił, powiedziałam mu, że nie musi być dzisiaj dupkiem” – powiedziała. „Potem wyrzucił mnie z samolotu”.

Chrisley powiedziała, że ​​powiedziała asystentowi, że chce zabrać swoją 10-letnią siostrę do domu tej nocy, ale doradca powiedział jej: „Nie obchodzi mnie to”.

Następnie zniszczyła linię lotniczą i błagała „przystojnego” pilota o zmianę linii lotniczych, a nawet zrobiła scenę zerwania ze stewardessą.

„Wierzę, że znalazł lepszy cel dla swojego życia” – powiedział Chrisley w swoim filmie. „Może nie powinienem był tego mówić. Ale diabeł mnie napadł, a potem Jezus nie wyszedł”.

Chrisley powiedział, że „nigdy więcej nie poleci” na południowy zachód i że „twoje usługi lotnicze są tak złe, że linia lotnicza powinna zorganizować twój lot”.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *