Spotkanie Opłatkowe oraz wspólne kolędowanie w naszej Świetlicy

0
77

Jak co roku u nas było jak w domu – kolędy, poczęstunek, serdeczne życzenia, chwile wzruszenia i świąteczna atmosfera. We wtorek 19 grudnia o godz. 15.30 odbyło się „Spotkanie Opłatkowe”, połączone ze wspólnym kolędowaniem.

Spotkamy się w tak dużym gronie po raz siódmy. Dzieci pięknie prezentowały najbardziej znane polskie kolędy, włączając do wspólnych śpiewów zaproszonych gości oraz rodziców.

Święty Mikołaj przygotował słodkie prezenty dla wszystkich dzieci, tych małych i tych trochę większych. O zaproszonych Gościach my też nie zapomnieliśmy – wszyscy otrzymali piękne stroiki do powieszenia, przygotowane w czasie zajęć świetlicowych.

Podczas spotkania rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny na „Stroik bożonarodzeniowy” – wyróżnione dzieci otrzymały upominki za aktywność, pomysłowość i artystyczne zdolności.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone:

Darii Kowalskiej

Matyldzie Gadomskiej

Patrycji Kowalczyk

Julii Grzesiak

Joannie Stasiak

Wszystkie przygotowane przez dzieci prace przystrajały nasz stół i pięknie dopełniały całość dekoracji świątecznej.

Nasze spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze, jak co roku mogliśmy licznie gościć dzieci ze Świetlicy „Lipa” i „Dąb”, rodziców oraz zaproszonych Gości. Jeszcze raz składamy Wszystkim najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: dużo ciepła rodzinnego, samych miłych chwil, wyczekiwanych prezentów pod choinką i oczywiście szczęśliwego Nowego 2018 Roku!!!

Anna Gruszecka, kierownik Świetlicy