Spotkanie wigilijne pod Bazyliką brochowską

0
81

W niedzielę, 15 grudnia br., już tradycyjnie, bo po raz piąty spotkaliśmy się po mszy świętej, pod Bazyliką brochowską, aby wspólnie świętować nadejście Świąt Bożego Narodzenia.

Doskonała pogoda pozwoliła nam spędzić wspólnie czas, w którym składaliśmy sobie życzenia, delektowaliśmy się przepysznymi ciastami i potrawami wigilijnymi, które zostały przygotowane przez mieszkanki naszej gminy, oraz wspólnie słuchaliśmy kolęd.

Jak co roku, wyłoniliśmy laureatów w konkursie na najpiękniejszą szopkę i kartkę świąteczną.

Dzieci ze szkół z terenu gminy Brochów obdarowane zostały przepięknymi nagrodami, zaś my w odpowiedzi na te podarunki otrzymaliśmy od nich przepiękne uśmiechy

Przyjazna atmosfera towarzysząca spotkaniu pozwoliła w to niedzielne popołudnie odetchnąć od codziennego pośpiechu, porozmawiać a przede wszystkim złożyć sobie wzajemnie życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do starosty Jolanty Gonta, za poświęcony czas i wspólne świętowanie. Dziękuję naszemu proboszczowi Pawłowi Olszewskiemu za obecność, przepiękną naukę i życzenia. Dziękuję Radnym na czele z przewodniczącym Rady Jackiem Karasiem, Ochotniczym Strażom Pożarnym, za pomoc przy organizacji Wigilii, Stowarzyszeniu Aktywni dla Brochowa, dyrektorom oraz pracownikom szkół, pracownikom Urzędu, Kołom Gospodyń Wiejskich.

Wigilia finansowana: Fundacja ARP.

UG Brochów

.