Starcie miast powiatowych i nie tylko

0
61

turniejmiast-628x470-promo

Turniej Miast Zumi wystartował 10 października i zakończy się 7 listopada! W plebiscycie użytkownicy mogą oddać swój głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” ma każde miasto, ponieważ to proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców zadecyduje o pozycji w plebiscycie. Zumi, by uczynić turniej ciekawszym, dla użytkowników przygotowało dodatkowe aktywności. 

SONDA
Mieszkańcy mogą zagłosować nie tylko w plebiscycie Turniej Miast ale również w sondzie, która ma na celu wyłonienie dodatkowo 4 miast, które zdaniem użytkowników wyróżniają się w takich kategoriach jak: BIZNES, TURYSTYKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA.   http://turniejmiast.zumi.pl/sonda.html. Każdy użytkownik może zagłosować raz w każdej z kategorii. Zwycięskie miasta otrzymają nagrodę w wysokości 5 tys. zł na reklamę w Zumi.pl i Onet.pl (organizator ponosi 99% kosztów)

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Poznaj piękno mojego miasta!”
Mieszkańcy, którzy prześlą zdjęcia przedstawiające w ciekawy sposób jedno z miast powiatowych mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak czytnik e-book Kindle Paperwhite 3, kody VOD na dowolny firm na platformie VOD.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 7 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie Turnieju Miast w zakładce Konkurs http://turniejmiast.zumi.pl/konkurs.html Prace będą publikowane na stronie akcji w zakładce konkursowej. Będziemy wdzięczni za pomoc w promocji konkursu wśród Państwa użytkowników.

CIEKAWE ARTYKUŁY REDAKCYJNE
Na stronie Turnieju Miast powstała specjalna sekcja z artykułami, w której użytkownicy serwisu mogą znaleźć interesujące treści na temat polskich miast. http://turniejmiast.zumi.pl/artykuly.html  Treści będą również promowane na Fanpage: https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts

Organizator zapewnia, że użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z głosowaniem w Turnieju Miast. System weryfikacji głosów, który działa poprzez wysłanie smsa na podany telefon jest tylko zabezpieczeniem przed robotami i nie ma na celu wysyłania jakichkolwiek sms-ów PREMIUM.

Głosować można pod linkiem: http://turniejmiast.zumi.pl/

„Ziemia Sochaczewska”