Starosta z wizytą u Małych Zuchów

1
160

Najmłodszą grupę „Wiewiórki” z sochaczewskiego przedszkola „Małe Zuchy” odwiedził w ubiegły poniedziałek 4 czerwca niecodzienny gość. Jolanta Gonta, starosta sochaczewski jest już jednak doskonale znana tutejszym maluchom. To właśnie oni w marcu br. złożyli wizytę w Starostwie Powiatowym wspólnie witając tegoroczną wiosnę. Wręczyli nawet staroście własnoręcznie wykonaną „Marzannę”. Teraz przyszedł czas na rewizytę.

Na zaproszenie „Wiewiórek” Jolanta Gonta przybyła do przedszkola przy ul. Załamanej 1. Towarzyszył jej Marcin Odolczyk, rzecznik prasowy Starostwa. – Bardzo miło wspominam waszą wizytę w naszym urzędzie. Przyszliście wtedy, by pożegnać zimę a powitać wiosnę i faktycznie, od tej pory jest słonecznie i ciepło. Dostałam wspaniały prezent, więc i ja również mam coś dla was, można powiedzieć na przywitanie lata – z radością mówiła do maluchów starosta, po czym wręczyła im upominki, a na pamiątkę zdjęcie z marcowego spotkania w Starostwie. Z kolei, bardzo ucieszone przedszkolaczki obdarowały gościa własnoręcznie zrobionym naszyjnikiem.

To nie pierwsze spotkania dzieci z przedszkoli z przedstawicielami samorządu powiatowego. Dzięki temu od najmłodszych lat przedszkolaki poznają, na czym polega samorządność czy funkcjonowanie urzędu.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.