Steph and the Warriors zaczynają jako faworyci przeciwko LeBronowi i Lakersom

Warriors są wczesnymi faworytami przeciwko Lakers przed drugą rundą play-offów NBA.

Golden State ma -165 w BetMGM, aby zmieść Lakers w serii siedmiu gier, która rozpocznie się we wtorek. Warriors awansowali, wygrywając 120-100 z Kings w siódmym meczu w niedzielę, dzięki wspaniałemu i historycznemu występowi Stephena Curry’ego. Zdobył 50 punktów — najwięcej w historii play-off NBA w Game 7 — i Warriors wygrali drugi mecz uliczny w serii.

Warriors wygrali zaledwie 11 z 41 meczów wyjazdowych w sezonie zasadniczym.

Lakers mają +140 punktów, aby wygrać serię po wyeliminowaniu Memphis Grizzlies w sześciu meczach. Los Angeles wygrał mecz 6 o 40 punktów, ponieważ Grizzlies nie mieli problemu z przedłużeniem serii przez Memphis po wygraniu meczu 5 w Memphis.

Warriors mają +135 punktów, aby wygrać serię dwoma lub więcej meczami. Jeśli uważasz, że Lakers mogą wygrać serię lub siedem meczów, możesz zdobyć LA na -165.

Biorąc pod uwagę zarówno Curry’ego, jak i LeBrona Jamesa w serii, oczywiste jest, że druga runda jest ważna dla NBA, mimo że obie drużyny są słabo rozstawione w pojedynku w pierwszej rundzie. To będzie pierwszy raz, kiedy Curry i James zmierzą się w serii play-off, która nie była w finałach NBA lub kiedy James był z Cavaliers. Warriors wygrali finały NBA 2015, 2017 i 2018 przeciwko Cavaliers, a Cleveland pokonał Warriors w siedmiu meczach w 2016 roku. Jak wiecie, Kevin Durant dołączył do Warriors w następnym sezonie.

James pokonał Curry’ego i Warriors w meczu, który Lakers rozegrają w 2021 roku, ale oficjalnie nie jest to mecz play-off.

NIE. Jako ziarno 6, Golden State, nr. Rozstawiony z numerem 7 będzie miał przewagę na własnym boisku nad Lakers. To pierwszy raz w historii play-off NBA, kiedy rozstawiony z 5. miejscem (New York Knicks), 6., 7. i 8. rozstawiony (Miami Heat) awansował do drugiej rundy. sezon

READ  Hollywoodzcy scenarzyści strajkują, zamykając produkcję telewizyjną i filmową

Chociaż Lakers są najbardziej znaczącymi słabszymi graczami, bukmacherzy lubią szanse na wygranie siedmiu meczów w serii. Powyżej/poniżej dla wszystkich gier w serii wynosi 5,5 gry, seria sześciu lub siedmiu gier to -200, a seria czterech lub pięciu gier to +165.

Seria siedmiu gier jest faworytem w obstawianiu prawidłowej gry przy +185, podczas gdy seria sześciu gier to +195. Seria pięciu gier to +240, a wymiana obu drużyn to +650.

LeBron James i Los Angeles Lakers zmierzą się ze Stephenem Currym i Golden State Warriors w drugiej rundzie playoffów. (Zdjęcie: Ezra Shaw/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *