Strajk scenarzystów zamyka nocne programy po niepowodzeniu rozmów WGA ze studiami – Deadline

Aktualizacja (oryginalna historia 1 maja o 21:06): w tym wieczorne talk-show Stephen Colbert, Jimmy Kimmel na żywo! oraz The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona, Od wtorku zrobi się ciemno po tym, jak scenarzyści zgodzili się na strajk.

Późna noc z Sethem Meyersem I Codzienny program, Gospodarz korespondentki Dulce Sloan w tym tygodniu również zostanie dotknięty. The Late Show, Jimmy Kimmel Live!, The Tonight Show I Późniejsza noc Czekam, aby zobaczyć, co Comedy Central zamierza teraz zrobić z oficjalnymi powtórkami Codzienny program.

jako programy tygodniowe Saturday Night Live, Live with Bill Maher I Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem Podobnie dotknięty. Dwa programy HBO zostaną zamknięte, ale ostateczna decyzja zostanie podjęta SNL Oczekuje się, że przybędzie później w tygodniu.

Powiązane: Lista lokalizacji linii pikiet WGA w Los Angeles i Nowym Jorku

Colbert został wybrany wraz z Priyanką Chopra Jonas i Chitą Rivera we wtorkowym programie, a później w tym tygodniu Chris Hayes, Zach Cherry, Michael J. Fox i Shonda Rhimes byli na linii. Fallon jest ustawiony na wtorki z Kenem Jeongiem i Emmą Chamberlain, z Jennifer Lopez, JJ Watt, Elle Fanning i Bowen Yang jako gośćmi w dalszej części tygodnia. Kimmel powitał Dr. Phila, Ginę Rodriguez i The Pixies we wtorek, a Melissa McCarthy, Will Boulder, Ricky Gervais, Anthony Carrigan i Smashing Pumpkins ustawili się na później w tym tygodniu. Codzienny program Na powitanie nauczycieli Vashti Harrison i Jasona Reynoldsa oraz byłego All-Pro NFL Brandona Marshalla.

Powiązany: Pełne pokrycie strajku terminu

przemawia Seth Meyers Późniejsza noc Tego popołudnia powiedział: „Uwielbiam pisać. Uwielbiam pisać dla telewizji. Uwielbiam pisać ten program. Uwielbiam to, że każdego dnia wymyślamy, co chcemy robić, i musimy to robić przez całe popołudnie , i wtedy cieszę się, że mogę tu przyjechać. Nikt nie ma prawa do pracy w show-biznesie. Ale ci, którzy mają pracę, otrzymują godziwe wynagrodzenie. Zasługują na to, by zarabiać na życie. Myślę, że to bardzo uczciwe żądanie, które zostały ustalone przez Gildię i popieram te żądania.

READ  Simone Kessel w The Lot to Bury a Man Live - Deadline

Pete Davidson, serial komediowy Peacock Pubkiss Ten tydzień się zaczyna, ustawiony dla niego SNL Wróć 6 maja. Słyszymy, że jeśli dojdzie do strajku, istnieje kilka możliwości dla programu stworzonego przez Lorne Michaels, a decyzja zostanie podjęta bliżej czasu występu.

Mówi w tym dniu Dzisiejszy program, Davidson żartował, że bierze to do siebie. „Jest naprawdę źle, ponieważ zasila moją dziwną historię w mojej głowie i oczywiście mi się to przydarzy”.

W latach 2007-08 dwóch nocnych gospodarzy, Kimmel i Colbert, stanęło w obliczu takiej sytuacji. Raport Colberta. Był tam Meyers Sobotni wieczór na żywo Podczas ostatniego strajku i Oliver tam był Codzienny program. Maherina czas rzeczywisty I wygrał, jego finał sezonu został powtórzony.

Jedna z kwestii w tegorocznych negocjacjach między Gildią Scenarzystów a studiami dotyczy w rzeczywistości nocnych programów w transmisji strumieniowej. W tej chwili scenarzyści pracują nad „programami komediowymi stworzonymi dla nowych mediów”, takimi jak Peacock Pokaz Bursztynowego RuffinaPrzynajmniej MBA nie kwalifikują się, WGA walczy.

Showrunnerzy niedawno powiedzieli Deadline, że pozostaną ze sobą w kontakcie w miarę postępu strajku, aby zapewnić skoordynowane podejście do sytuacji, co nie miało miejsca w latach 2007-2008.

„Ciągle rozmawiam z innymi programami, aby zobaczyć, co robią” – powiedział jeden z showrunnerów. „Musimy wspierać scenarzystów — nasi scenarzyści są niesamowici. Reszta personelu jest niesamowita i nie chcę, aby ktokolwiek stracił pracę lub wypłatę. Co to jest szczęśliwe medium? Nie jest łatwo je znaleźć ”.

Jeden SNL Gwiazda powiedziała Deadline: „Musimy również pomyśleć o naszej ekipie. W pełni wspieram pisarzy, chcę, aby pisarze dostali to, na co zasługują i czego potrzebują, ale nie chcę, aby nasza ekipa została bez pracy. tę sztukę bez siebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *