Stypendia dla 154 uczniów!

0
213

Podczas dzisiejszej, miejskiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczone zostały stypendia fundowane najzdolniejszym uczniom przez samorząd miasta. W jesiennej edycji programu stypendialnego ratusz wypłaci uczniom aż 46.200 zł. To rekordowa kwota (5 miesięcy, tj. wrzesień – styczeń, po 60 zł brutto), gdyż rekordowa jest liczba stypendystów. Wyśrubowane warunki programu spełniło aż 154 uczniów, przy czym większość z nich będzie pobierała stypendia za wybitne wyniki w nauce. Stypendysta musiał osiągnąć w szkole podstawowej średnią oceni minimum 5,50, a uczeń klasy gimnazjalnej 5,25. Oto lista naszych NAJ…

 

Stypendia dla uczniów za wybitne wyniki w nauce

 

Szkoła Podstawowa nr 2 – Julia Duplicka, Michalina Kalinowska, Amelia Kloch, Nikolas Mateusz Krzemiński, Julita Orlińska, Amelia Ratajczak.

Szkoła Podstawowa nr 3 – Maksymilian Andrzejczak, Agata Badowska, Mikołaj Bednarczyk, Katarzyna Buczyńska, Katarzyna Bury, Maja Cieślak, Bartosz Ciura, Anna Czubla, Maria Dybiec, Julia Felczak, Wiktoria Frank, Bartosz Gołębiowski, Michalina Gosik, Oliwia  Gozdek, Julia Gębka, Karolina Jędrzejewska, Oliwia Krajewska, Weronika Kitlińska, Aleksandra Kras – Bolimowska, Sebastian  Kowalski, Jakub Kowalczyk, Oliwia Kuśmider, Julia Lewandowska, Idalia Majcher, Anna Marciniak, Mateusz Martinek, Tomasz Myczka, Zuzanna Niedzielska, Piotr Nowakowski, Tomasz Panek, Aleksandra Pietryka, Bartosz Pliszka, Izabela Szymańska, Andżelika Szymańska, Julia Skomiał, Wiktoria Sobolik, Marta Sylwestrzak, Milena Szatkowska, Adrianna Tondera, Amelia Wardziak, Piotr Wolski, Kamila Wróbel, Damian Zasada, Natalia Zasada, Wiktoria Zobaczyńska, Karolina Żakowska.

Szkoła Podstawowa nr 4 – Aleksandra Adamczyk, Wojciech Bołoz, Maja Ciągarlak, Nina Garbacz, Maja Herc, Tomasz Kamiński, Oliwia Karoń, Julia Kalinowska, Julia Kawecka, Julia Kobylińska, Mateusz Kuśmierczyk, Marta Łukaszewicz, Kamila Łukaszewicz, Amelia Michalak, Adam Michałowski, Wojciech Michałowski, Karol Miłkowski, Weronika Nowak, Patrycja Olczak, Amelia Postek, Kacper Rzepczyński, Zuzanna Staniaszek, Paulina Włodarczyk, Amelia Wieszczycka.

Szkoła Podstawowa nr 7 – Dawid Błaszczyk, Mikołaj Boczkowski, Piotr Dasiewicz,  Natalia Dybiec, Julia Fabisiak, Julia Gers, Aleksandra Janiak, Jan Jaworski, Jagoda Kasza, Bartłomiej Kądziela, Klaudia Krawczyk, Barbara Kuligowska, Weronika Krzemińska, Magdalena Moszczyńska, Lisa Rinka Nagaoka, Aleksandra Połeć, Hubert Szygalski, Jagoda Szustkiewicz, Aleksandra Sitarz, Zofia Wilczak.

Gimnazjum nr 1 – Zuzanna Bartosiewicz, Adam Czubak, Amelia Durzyńska, Anna Orlińska, Martyna Pawłowska, Jakub Skorupa, Julia Tymorek, Julia Ślusarczyk, Jan Wierzbicki.

Gimnazjum nr 2 – Agnieszka Adamiak, Dawid Biszczan, Aleksandra Chudzik, Wiktoria Dobrowolska, Olga Jakubowska, Dominika Jagiełło, Patrycja Jasińska, Kacper Kopka, Olga Kiewel, Maria Lach, Maja Leśniewska, Kaja Leśniewska, Maria Małolepsza, Mateusz Nguyen, Weronika Nguyen, Wiktoria Owczarzak, Julia Pilaszek, Julia Stępniak, Joanna Szymańska,  Iza Woźniak.

Gimnazjum nr 3 – Zuzanna Jaczyńska, Adrian Tomczyk, Marta Smolińska, Aleksandra NikoniukJulia Więckowska, Emilia WięckowskaMaja Myszor, Anna Mierzwińska, Julia Janicka, Patrycja Osińska.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa” – Piotr PyrakAntoni Więcek, Katarzyna ChmielewskaZofia Lenarczyk, Sandra Rosiak, Amelia Kuta, Maciej Szewczyk.

 

Stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne:

Natalia Kruszewska – zespół Abstrakt, Gimnazjum nr 1

Stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe:

Zuzanna Domańska – pływanie, ratownictwo wodne, Szkoła Podstawowa nr 4

Anna Mrożewska – pływanie, ratownictwo wodne, Gimnazjum Nr 1

Cristian Bregu – rugby, Gimnazjum nr 1

Przemysław Dobijański – rugby, Gimnazjum nr 1

Sebastian  Misiak – rugby, Gimnazjum nr 1

Jan Mroziński – rugby, Gimnazjum nr 1

Adam Szwarc – rugby, Gimnazjum nr 1

Michał Szwarc – rugby, Gimnazjum nr 1

Mateusz Panek – rugby, Gimnazjum nr 1

Aleksandra Rutkowska – łucznictwo, Gimnazjum nr 2

Klaudia Wójcicka – łucznictwo, Gimnazjum nr 2