Stypendia wójta gminy Brochów wręczone :)

0
133

2 lipca 2018 r wójt gminy Brochów Piotr Szymański wręczył uczniom stypendia za bardzo wysoką średnią oraz naukowe, artystyczne i sportowe. Stypendyści zaproszeni zostali na uroczystą galę do świetlicy wiejskiej w Tułowicach.

W roku szkolnym 2017/2018 łącznie Komisja Stypendialna przyznała 31 stypendiów za wyniki w nauce i 10 stypendiów za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

W Szkole Podstawowej w Brochowie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

  1. Oliwia Pąk – uczennica VII klasy ,uzyskała najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,64
  2. Julia Dobrowolska – uczennica klasy VI uzyskała drugą najwyższą średnią, która wyniosła 5,58
  3. Antoni Sot – uczeń klasy IV B uzyskał trzecią najwyższą średnią, która wyniosła 5,58
  4. Marianna Izbicka – uczennica klasy VI osiągnęła średnią 5,50
  5. Alicja Ścigocka – uczennica klasy VI osiągnęła średnią 5,50
  6. Filip Gronecki – uczeń klasy IV B osiągnął średnią 5,42
  7. Jakub Jędraszczak – uczeń klasy V A osiągnął średnią 5,38
  8. Oliwia Falkowska – uczennica klasy VII osiągnęła średnią 5,36
  9. Anastazja Rosiecka – uczennica klasy IV B osiągnęła średnią 5,33
  10. Błażej Stelmach – uczeń klasy IV B osiągnął średnią 5,33
  11. Kacper Grzegorowski – uczeń klasy VI osiągnął średnią 5,33
  12. Norbert Lewandowski – uczeń klasy V B osiągnął średnią 5,33
  13. Tobiasz Fabisiak – uczeń klasy V A osiągnął średnią 5,31
  14. Oskar Podkański – uczeń klasy V A osiągnął średnią 5,31
  15. Dominik Jaczyński – uczeń klasy IV A osiągnął średnią 5,27
  16. Mikołaj Kołodziejczyk – uczeń klasy IV B osiągnął średnią 5,25
  17. Aleksander Dolota – uczeń klasy V B osiągnął średnią 5,25
  18. Oliwia Pawlak – uczennica klasy VI osiągnęła średnią 5,23
  19. Adrian Rutkowski – uczeń klasy V A osiągnął średnią 5,23
  20. Dominik Nowakowski – uczeń klasy VII osiągnął średnią 5,14

W Szkole Podstawowej w Śladowie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

  1. Michał Kaczor – uczeń klasy IV uzyskał najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,55
  2. Małgorzata Nowakowska – uczennica klasy IV uzyskała drugą najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,45
  3. Krystian Kamiński – uczeń klasy V uzyskał trzecią najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,33
  4. Amelia Dydak – uczennica klasy IV osiągnęła średnią 5,27
  5. Patrycja Oziemblewska – uczennica klasy VI osiągnęła średnią 5,25

W Szkole Podstawowej w Lasocinie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

  1. Aleksandra Rutkowska – uczennica klasy V uzyskała najwyższą średnią w szkole , która wyniosła 5,73
  2. Aleksandra Dadun – uczennica III klasy gimnazjalnej uzyskała drugą najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,56
  3. Julia Szymańska – uczennica klasy V uzyskała trzecią najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,45
  4. Klaudia Janicka – uczennica II klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,35
  5. Mikołaj Stępniak – uczeń III klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,20
  6. Wiktoria Pachniak – uczennica III klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,10

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium naukowe, artystyczne i sportowe:

Wyróżnieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brochowie to :

  1. Maciej Wojciechowski – uczeń klasy V A, który otrzymał Tytuł Mistrza Polski Dziecięcej Ligi Grapplingowej Young Grappers
  2. Jakub Jędraszczak – uczeń klasy V A, który zajął II i III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Wszechstylowego Dzieci
  3. Filip Kaźmierski – uczeń klasy V B , który zajął I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Kowala, oraz II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Bielsk
  4. Alicja Ścigocka – uczennica klasy VI, która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”
  5. Marianna Izbicka – uczennica klasy VI, która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”
  6. Oliwia Pąk – uczennica klasy VII, , która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”

Wyróżnieni Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śladowie to:

  1. Julia Jasińska – uczennica klasy VI, która zajęła I miejsce w Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach
  2. Oliwia Sałajczyk – uczennica klasy IV, która zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca BUT

Wyróżnieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lasocinie to:

  1. Aleksandra Dadun – uczennica III klasy gimnazjalnej, która jest finalistką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, a także jest laureatką Gimnazjalnej Olimpiady Ekolog o zasięgu wojewódzkim.
  2. Julia Wosińska – uczennica II klasy gimnazjalnej, która zajęła II miejsce w Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach, a także II miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Miedzypowiatowych.

Serdecznie gratulujemy stypendystom, rodzicom i życzymy dalszych sukcesów !!! :):)