Szanowni mieszkańcy powiatu sochaczewskiego,

0
185

Szanowni mieszkańcy powiatu sochaczewskiego,

Znaleźliśmy się w trudnym momencie naszego codziennego życia. Wirus, który coraz śmielej atakuje na całym świecie, jest ogromnym zagrożeniem również dla wszystkich Polaków.

 

Tym bardziej, w całej tej sytuacji ważnym bowiem jest fakt, że na obecną chwilę koronawirus nie dotarł na teren naszego powiatu. Dotychczas na ziemi sochaczewskiej nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia.

To niewątpliwie zasługa wszystkich służb, ale również i Państwa, gdyż to dzięki waszej odpowiedzialnej postawie, stosowaniu się do zaleceń, a szczególnie DO POZOSTANIA W DOMU, minimalizujemy zagrożenie.

Z to wszystko składam Wam serdeczne podziękowania. Jednak od dziś musimy byś jeszcze bardziej ostrożni i stosować się bezwzględnie do  no nowych zaleceń i restrykcji.

Głęboko wierzę w to, że nasze społeczeństwo, mimo kolejnych niedogodności i ograniczeń zrobi wszystko, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Raz jeszcze wszystkim dziękuję, a szczególnie szpitalowi, stacji SANEPID, policji, straży pożarnej oraz wszystkim, którzy walczą z epidemią.

 

Jolanta Gonta

starosta sochaczewski