Teresiński Ośrodek Kultury wznawia działalność po przerwie spowodowanej COVID-19

0
14

Drodzy Przyjaciele Teresińskiego Ośrodka Kultury, nasze drzwi znów będą dla Was otwarte!

Już od pierwszego weekendu września ruszamy z seansami w naszym Kinie za Rogiem w Teresinie. Uwaga – zmianie uległy godziny niektórych projekcji oraz ograniczenia w liczbie miejsc.

W połowie września rozpoczną się zajęcia artystyczne w naszych sekcjach. Uzdolnionych wokalnie zaprosimy na zajęcia Zbyszka Murawskiego i Joanny Cieśniewskiej. Tanecznych ruchów uczyć będzie Monika Osiecka-Jaworska. Chętni do nauki gry na instrumentach trafią w ręce Pawła Dałkiewicza, Jakuba Kamińskiego i Bartłomieja Figuta. Karolina Krukowska zaprosi najmłodsze dzieci na zajęcia twórcze. Nowy sezon artystyczny rozpocznie również pracownia teatralna Katarzyny Rospędowskiej oraz pracownia plastyczna Eksperymenty Beaty Sałacińskiej. Wszyscy instruktorzy zostali poproszeni o dostosowanie swojej oferty zajęciowej do obecnej sytuacji.

Wszyscy chcemy, aby wizyty w TOK-u były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego zarówno nasi pracownicy, jak i uczestnicy zajęć oraz goście będą proszeni o przestrzeganie podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym ośrodku kultury. Szczegóły dotyczące procedur bezpieczeństwa oraz warunków działania sekcji artystycznych będą zamieszczone na plakatach oraz udostępnione na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz w budynku TOK.

Do miłego zobaczenia!