Tłumy na „Spotkaniu przy pączku” w Rybnie – wójt Damian Jaworski dziękuje za udział

0
87

20 lutego w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się spotkanie z okazji „Tłustego czwartku”. Mieszkańcy gminy tłumnie przybyli, aby spędzić wspólnie czas przy tradycyjnych wypiekach oraz posłuchać muzyki w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Księżanki”

Wójt Damian Jaworski dziękuje za tak fantastyczną frekwencję na spotkaniu. Wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem przez wójta przybyłych mieszkańców oraz zespołu „Księżanki”, który przyjechał z Kocierzewa Południowego. Tego typu spotkania to okazja do wspólnych rozmów, spędzania czasu wśród innych osób, czas w którym mieszkańcy mogą się integrować. Najsympatyczniejszym momentem spotkania było wspólne śpiewanie gości z zespołem. Mieszkańcy częstowali się słodkościami, które gościły na stołach. Wójt gminy zapowiada, że z pewnością nie było to ostatnie tego typu spotkanie dla mieszkańców.

– 20 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno odbyło się „Spotkanie przy pączku”. Licznie przybyli mieszkańcy mogli się spotkać i spróbować typowych dla Tłustego Czwartku przysmaków oraz posłuchać utworów w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Księżanki” z Kocierzewa Południowego. Dziękuję wójt gminy Kocierzew Południowy Agnieszce Wojdzie i Zespołowi Śpiewaczemu „Księżanki” za przybycie i występ. Dziękuję także licznie przybyłym mieszkańcom gminy Rybno oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia – powiedział wójt gminy Rybno Damian Jaworski.

.