Tłusty czwartek w Urzędzie Gminy Rybno – wójt Damian Jaworski zaprasza

0
76

Tłusty czwartek to wyjątkowa okazja do spotkań. Popołudnie można zaplanować w Urzędzie Gminy Rybno. Wójt Damian Jaworski zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do udziału w wydarzeniu już 20 lutego. Na gości oprócz słodkości będą czekać również dodatkowe atrakcje. 

Wójt gminy Rybno zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 20 lutego w sali konferencyjnej Urzędzie Gminy Rybno. Gościem specjalnym będzie zespół śpiewaczy „Księżanki” z Kocierzewa Południowego.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Rybno na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 20 lutego. W sali konferencyjnej zaplanowaliśmy słodki poczęstunek oraz występ zespołu śpiewaczego z Kocierzewa „Księżanki”. Na stole zagoszczą oczywiście tradycyjne pączki, faworki, lukrowane oponki, kawa, herbata czy napoje. Serdecznie zapraszam mieszkańców do udziału. Spotkanie będzie okazją do wspólnych rozmów. Dziękuję pani Agnieszce Wojdzie z sąsiedniej gminy Kocierzew za współpracę. Dzięki temu udało się zorganizować występ zespołu, który zaprezentuje nam piosenki biesiadne, co z pewnością umili czas spotkania. Jeszcze raz serdecznie zapraszam – mówi wójt Damian Jaworski.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.