TO.K! DZIECIOM

0
32

Zwykle były wyjazdy, wyjście na lody, do kina, sali zabaw, wyjazd na wycieczkę czy do parku rozrywki. W czasie pandemii większość z tych atrakcji jest niedostępna lub ograniczona. Jak zatem świętować Dzień Dziecka, gdy nie można robić tego, co zwykle?

Teresiński Ośrodek Kultury pamięta o uczestnikach swoich zajęć oraz ich rodzicach. Z myślą o nich oraz wszystkich swoich przyjaciołach, sąsiadach, sympatykach rozpoczyna internetową akcję TO.K! DZIECIOM. Szczegóły akcji zdradziła na facebookowym profilu ośrodka instruktorka teatralna Kasia Rospędowska.

– Nikomu nie trzeba mówić, że ten sezon w Teresińskim Ośrodku Kultury kończy się nieco inaczej niż zazwyczaj. Nie odbędzie się również jedna z naszych ulubionych imprez Piknik „Rodzina Razem”, podczas którego mogliśmy zobaczyć uczestników naszych zajęć artystycznych, którzy występują na scenie. Ale nie załamujemy się. Czekamy na lepsze czasy i mamy dla Was małą niespodziankę. Otóż już od jutra (19 maja), przez kilka najbliższych dni, aż do Dnia Dziecka, będziemy umieszczali dla Was na naszym facebookowym profilu różne filmiki, które przygotowujemy z instruktorami TOK-u specjalnie z myślą o Was, naszych podopiecznych, za którymi bardzo, bardzo tęsknimy. Mam nadzieję, że będzie to dla Was miła niespodzianka zobaczyć nas chociaż na chwilę i że będzie to fajna zapowiedź zajęć artystycznych, które rozpoczną się już jesienią. A na to czekamy z wielką niecierpliwością. Tak więc obserwujcie nasz profil na Facebooku i tam będziecie codziennie dostawać od nas różne ciekawostki i fantastyczne niespodzianki od naszych fantastycznych instruktorów. Pozdrawiamy Was serdecznie.