Tragedia w Młodzieszynie

1
351

Wczoraj w miejscowości Młodzieszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych życie stracił 24-letni kierowca. Na miejscu pracował zespół zajmujący się badaniem przyczyn wypadków drogowych.

Do tragedii doszło wczoraj około godz. 20:30 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Młodzieszyn kierujący pojazdem Renault 36-letni mieszkaniec powiatu rawskiego po uderzeniu w naczepę ciężarowego DAF-a, który jechał w tym samym kierunku zderzył się czołowo z Toyotą jadąca z przeciwnego kierunku. Osobową Toyotą kierował 24-letni mężczyzna wraz z dwiema 23-letnimi pasażerkami. Niestety młody człowiek zginął na miejscu a pasażerki z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Kierujący pojazdem Renault był pijany miał 1,7 promila w organizmie i był już w przeszłości karany za jazdę w stanie nietrzeźwości, jechał wraz z dwoma pijanymi pasażerami. Kierowca i jeden z pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala.

To wielka tragedia wielu osób, która rozegrała się na drodze była spowodowana bezmyślnością, skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem zdrowego rozsądku. Pamiętajmy że nie jesteśmy sami na drodze. Dbajmy o życie swoje i innych użytkowników dróg.

Podróżując nie możemy nie dostrzegać zagrożeń na drodze lub, co gorzej, bagatelizować je. Czasami próbujemy oszukiwać samych siebie uznając, że za wypadki drogowe odpowiada jedynie zły stan dróg, warunki atmosferyczne lub po prostu splot zdarzeń, który ludzie nazywają pechem. Musimy jednak zdać sobie sprawę, że często największe zagrożenie drzemie w nas samych.

Życie jest największą wartością. Życie to dar, który każdy z nas otrzymuje tylko raz. Chrońmy życie na mazowieckich drogach.

1 KOMENTARZ

  1. BOŹE!!!KOLEJNY MŁODY CZŁOWIEK NIE ŻYJE. PRZECIEŹ NA JEGO MIEJSCU MÓGL BYĆ KAŹDY Z NAS..A MŁODE NIEWINNE KOBIETY BARDZO UCIERPIAŁY….BARDZO WSPÓLCZUJE RODZINOM.

Comments are closed.