Trampkarze na drugim miejscu. Żacy na podium

0
30

W Turnieju o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Trampkarze Promyka Nowa Sucha zajęli 2 miejsce.

Turniej w Feliksowie dotychczas był naszą domeną. Rok w rok sięgaliśmy po puchar za pierwsze miejsce i stało się tradycją, że wracamy ze złotymi medalami. Początek dodatkowo utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrze znanym kierunku, gdy ograliśmy Orkana Sochaczew. Niestety w drugim starciu przegraliśmy z Orionem Cegłów i nasza sytuacja mocno się skomplikowała. Co prawda w dalszej części rywalizacji ograliśmy zarówno Unię Iłów jak i Piasta Feliksów, ale nasz pogromca tylko raz zszedł z boiska pokonany. Przy równym dorobku punktowym decydował więc bezpośredni mecz, a ten jak wiadomo nie był na naszą korzyść. Oznaczało to, że nasza dominacja na imprezie w Feliksowie została przerwana, ale i tak możemy być zadowoleni, gdyż na naszych szyjach zawisły srebrne medale.

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – Orkan Sochaczew 3:0
  • Promyk – Orion Cegłów 1:4
  • Promyk – Unia Iłów 3:1
  • Promyk – Piast Feliksów 5:0

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Antoni Siekiera, Maciej Księżak, Jan Kowalik, Kacper Plichta, Kacper Zdanowski, Bartosz Sokołowski, Dawid Pikura, Bartosz Dubielecki i Łukasz Rogalski.

.

.

W turnieju Pogoń Cup 2019 drużyna Żaków Promyka Nowa Sucha zajęła trzecie miejsce.

 

Przed ostatnią odsłoną turnieju zajmowaliśmy trzecią lokatę i nie zamierzaliśmy jej oddawać. Nie wszystko szło jednak zgodnie z planem, gdyż na początku mieliśmy problem ze zdobywaniem bramek. Pierwszy pojedynek z UKS Ojrzanów przyniósł jeszcze remis, ale potem przegrywaliśmy z Bzurą Chodaków, Futbolakami Bolimów i Wrzosem Międzyborów. Dopiero w ostatnim z wymienionych spotkaniu gola zdobył Szymon Bolimowski. Na szczęście wyraźnie nas to podbudowało, bo bramkarz Pogoni Wiskitki aż pięciokrotnie za sprawą Oliwiera Olszanowskiego, Wojtka Kacprzaka, Piotra Gierasika i Szymona Bolimowskiego musiał wyjmować piłkę z siatki. Uzyskanie wyniki ostatecznie pozwoliły stanąć na podium i nasi piłkarze wrócili z medalami.

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – UKS Ojrzanów 0:0
  • Promyk – Bzura Chodaków 0:3
  • Promyk – Futbolaki Bolimów 0:3
  • Promyk – Wrzos Międzyborów 1:5
  • Promyk – Pogoń Wiskitki 5:1

Wystąpiliśmy w składzie: Szymon Bolimowski, Rafał Rychlewski, Oliwier Olszanowski, Wojtek Kacprzak, Piotr Gierasik, Krystian Jaskulski, Sebastian Wasilewski, Jakub Jurgiel, Patryk Pietrzak i Gabryś Ufa.

.

Karol Drązikowski