Trwa nabór projektów do X. edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii

0
25

Jeszcze tylko do 17 grudnia br. można wnioskować o dofinansowanie w ramach jubileuszowej, X. edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii, która została objęta Patronatem Honorowym Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Białymstoku, Rzeszowie, Szczecinie i Katowicach.

O granty, w wysokości 10.000 złotych, mogą starać się samorządy, organizacje pozarządowe oraz placówki oświatowe z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. Dla Instytucji, które chcą złożyć wniosek o dofinansowanie przygotowane zostały materiały informacyjne :
– na stronie www.gazsystemdlanatury.pl dostępna jest prezentacja, która ułatwi uzupełnienie formularza wniosku grantowego,
– na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii zamieszczamy bieżące informacje o konkursie i praktyczne rady dla wnioskujących o grant.

Zachęcamy do kontaktu i konsultacji swojego pomysłu na konkurs z Sekretariatem Konkursu e-mail: fundacjazagoramizalasami@gmail.com , tel. 794169207, gdzie można uzyskać pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pozyskaniem dofinansowania.

Wnioski o dofinansowanie należy wysyłać pocztą do 17 grudnia 2019 r. na adres: Fundacja „Za górami, za lasami”, UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa.

Organizator konkursu: GAZ-SYSTEM S.A.
Partner społeczny: Fundacja „Za górami, za lasami”