Trzy psy pojechały do Płocka. Właściciele poszukiwani

0
47

Od blisko trzech miesięcy błąkające się po mieście psy, po odłowieniu trafiają do schroniska w Płocku. Opiekę nad nimi sprawuję operator obiektu – SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna. W ostatnich dniach do ochronki trafiły trzy psy z Sochaczewa, czy ktoś je rozpoznaje i chce odzyskać swoją zgubę? A może ktoś inny chciałby adoptować te psiaki? Schronisko mieści się w Płocku przy ul. Parowej 20. Można też do niech zadzwonić: 24 262 47 99. Zdjęcia trzech zagubionych psów, odłowionych na terenie Sochaczewa prezentujemy poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że będące w trakcie wygaszania, które potrwa do połowy przyszłego roku, schronisko „Azorek” w Kożuszkach Parcel nie przyjmuje nowych zwierząt. Działalność obiektu skupia się wyłącznie na utrzymaniu pozostałych tam pod ochroną psów oraz prowadzeniu akcji adopcyjnych mających na celu znalezienie im nowych domów.

Zgłoszenia o błąkających się bezpańskich psach należy przekazywać telefonicznie do ratusza, pod dwa numery telefonów. W dni robocze, w godzinach pracy UM, można dzwonić pod numer 862-22-35 wewnętrzny 526 lub 361 (Wydział Infrastruktury Miejskiej). Popołudniami, w święta i weekendy zgłoszenia przyjmowane są przez dyżurnego miasta pod czynnym całodobowo telefonem interwencyjnym 862-36-82.

.