Turniej Siatkówki z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

0
17

W ramach obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, zapraszamy na Turniej Siatkówki, który odbędzie się w dniach 6-7.10. w halach sportowych przy ul. Chopina 101 i Kusocińskiego 2.  

Początek turnieju – godzina 9.00., (przybycie drużyn godz. 8.30).

Nagrodą za I miejsce jest możliwość startu w najbliższym XXV sezonie rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, bez wpłaty wpisowego. Liga inauguruje rozgrywki 21.10.2018 r.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 28.09. drogą mailową na adres: halowasochaczew@wp.pl, informacje pod nr telefonu: 667 080 171.

Lista zgłoszeniowa TS.doc

Regulamin Turnieju Siatkówki z okazji 100.doc

Turniej przewidziany jest na udział 12 drużyn, podzielonych na 4 grupy.

Mecze grupowe rozgrywane będą 6.10. (sobota) w dwóch halach MOSiR systemem każdy z każdym w danej grupie. Następnie do kolejnej niedzielnej fazy rozgrywek zakwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Mecze finałowe rozgrywane będą w hali sportowej przy ul. Chopina 101.  Losowanie odbędzie się kilka dni przed turniejem, wcześniej podane zostaną miejsca oraz godziny rozgrywania spotkań.

Drużyna składa się z minimum 6, maksymalnie 12 zawodników, składy mogą być mieszane. W turnieju mogą brać udział zawodnicy, który ukończyli 16 lat, osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

 

Cztery najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, przyznane zostaną nagrody indywidualne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju wszystkie drużyny które grały w ostatnich sezonach ALPS, jak również te, które chciały by spróbować swoich sił w Lidze po raz pierwszy.