Udane piłkarskie wydarzenie w Rybnie

0
64

16. edycja GP Diecezji Łowickiej Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce halowej o puchar biskupa łowickiego Andrzeja Dziuby przyniosła moc sportowych emocji.

Po raz pierwszy młodzi ministranci po piłkarsku rywalizowali w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rybnie. W licznej stawce młodych obiecujących piłkarzy zwyciężyła ekipa z Bednar, choć cieszy wysokie piąte miejsce gospodarzy. Dziesięć ekip stworzyło fantastyczne widowisko zakończone meczem finałowym, który na długo jeszcze pozostanie w pamięci uczestników i zgromadzonych kibiców.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie również miało swój udział w organizacji turnieju fundując puchary, które w imieniu starosty Jolanty Gonta wręczała Bożena Samson, członek Zarządu Powiatu. Urząd powiatowy reprezentował także rzecznik prasowy Marcin Odolczyk, a wśród nagradzających młodych, utalentowanych zawodników był również wójt gminy Rybno Damian Jaworski oraz Sylwia Feliga, przewodnicząca Rady Gminy Rybno. Oczywiście nie mogło zabraknąć samego bp Andrzeja Dziuby, który we wspaniałych słowach dokonał podsumowania zawodów, życząc uczestnikom kolejnych sukcesów na piłkarskich arenach i dziękując organizatorom za udane przedsięwzięcie, a samorządowcom, sponsorom i instytucjom za ważne wsparcie rozgrywek.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

.