UKS Filipides na obozach i zawodach

0
24

Obóz sportowy w Borowicach

Obóz jak to obóz – mija za szybko 🙂 . Tym trudniej dla zawodników UKS Filipides Teresin opuszczać takie miejsce jak Borowice. Ale najważniejsze, że przepracowany jak trzeba a i zadowolenie z twarzy zawodników nie znika :).

 

Lena wygrywa Mityng Lekkoatletyczny w Puławach

Lena Suchowolak wygrywa bieg na 600 m z czasem 1:44.72 podczas Mityngu Lekkoatletycznego – Memoriał Bogusława Mierzejewskiego w Puławach.

Rezultaty pozostałych zawodników:

Eliza Galińska 1000 m – 3:16.64

Natalia Glińska 300 m – 47.31

Inga Andryszczyk dysk (0,75) – 21.98

 

Obóz Sportowy w Ełku

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Filipides Teresin szlifowali formę pod czujnym okiem trenerów Iwony i Agnieszki Konrad oraz Andrzeja Andryszczyka na obozie w Ełku, który odbył się w dniach 9-18.08.2018. Dzieci i młodzież przygotowują się do bardzo ważnych startów czekających ich w ostatniej części sezonu. Lekkoatleci UKS Filipides Teresin mają już kilka ważnych imprez za sobą, w tym m.in. Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich, Mistrzostwa Polski U20, Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”, Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 czy Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Przed podopiecznymi trenerów z teresińskiego UKS Filipides jeszcze m.in. eliminacje do „Czwartków Lekkoatletycznych – 2019”, Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Ciechanowie, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w Warszawie, a także Mistrzostwa Polski U-16 czyli Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego w dniach 22-23 września w Bełchatowie.

Zawodnicy bardzo dobrze przepracowali czas spędzony na obozie letnim i mamy nadzieję, że zaprocentuje to kolejnymi dobrymi wynikami naszej utalentowanej młodzieży w czekających ich wrześniowych imprezach – podkreśla sekretarz UKS Filipides Teresin – Izabela Andryszczyk.

Letni obóz sportowy został dofinansowany przez: Gminę Teresin oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki – Program „Klub”.

 

I Ty możesz zostać Mistrzem!!!

Lubisz skakać, biegać, rzucać? To jesteśmy dla siebie stworzeni!!! 🙂 Uczniowski Klub Sportowy „Filipides” Teresin prowadzi nabór lekkoatletycznych talentów. Posiadamy doskonałe warunki do uprawiania lekkoatletyki oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską. Oferujemy: szkolenie, wyjazdy na zawody, wyjazdy na obozy, sprzęt sportowy, system stypendialny oraz świetną atmosferę 🙂 Jesteś zainteresowany/a zadzwoń i przyjedź na zajęcia. Zapraszamy w poniedziałek, wtorek, środa i piątek w godzinach 17:30 – 19:00 na stadion w Teresinie przy al. XX – Lecia 32. Tel. (46) 8644155, 609042699, uks.filipides@o2.pl