UKS Filipides na zimowym obozie

0
50

UKS Filipides na zimowym obozie

W dniach 11-20.02.2017 część zawodników UKS Filipides Teresin przebywała na zimowym obozie sportowym w Borowicach k/Karpacza. Pogoda dopisywała to i treningi były przyjemnością ;). Najważniejsze, że wszyscy wrócili zadowoleni i naładowali akumulatory na nadchodzący sezon. Uczestnicy obozu wykonali naprawdę ogromną pracę, a czas pokaże czy zaowocuje ona w przyszłości dobrymi wynikami na bieżni czy innych trasach biegowych. Ciekawe czy będą tak szybko biegać jak zjeżdżają z górki :))) Pozdrawiamy OKLA Ostrołęka oraz UKS MTE Milanówek!!!:)))

.

.

Michał Pawłowski wygrywa „Bieg tropem wilczym”

W Żyrardowie, odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, którego celem jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. Ogólnopolskim organizatorem imprezy jest Fundacja Wolność i Demokracja. Do wyboru były dwa dystanse: Bieg główny na 5 km oraz Bieg pamięci na odcinku 1963 metrów. Żyrardowski bieg główny na 5km odbywający się w ramach ogólnopolskiego projektu biegowo – edukacyjnego „Tropem Wilczym” wygrał Michał Pawłowski a tuż za nim finiszował Radosław Sikora – obydwaj UKS Filipides Teresin. Dzielnie walczył też trzeci zawodnik z naszego klubu – Mateusz Sadowski dobiegając na miejscu tuż za pierwszą trójką. Na krótszym dystansie 1963m wystartował Bartosz Świerczewski zajmując dobre piąte miejsce ;).

.

.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w biegach przełajowych

W dniu dzisiejszym odbyły się w Powsinie Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Biegach Przełajowych. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy UKS Filipides Teresin, którzy wywalczyli dwa medale (obydwa srebrne). Pierwszy pojechał do „Kamson” Kamil Żakowski startującego na 2km (młodzik). Drugi wywalczył „Beju” Bartosz Świerczewski na 3km (młodzik). W zawodach startowali jeszcze: Natalia Lot (juniorka mł.), Patrycja Ciarka (juniorka mł.), Norbert Bajurski (dzieci st.) oraz Adam Kajdas (junior). Wszystkim należą się gratulacje ponieważ trasa była bardzo trudna z licznymi podbiegami. A nagrody wręczał sam Robert Korzeniowski 😉

.

.

Uczniowski Klub Sportowy Filipides