UKS Siódemka. Mistrzostwa Mazowsza w Judo, szkolenie, turniej w Piasecznie

Mistrzostwa Mazowsza w Judo

16 lutego 2019 r. w Mysiadle koło Warszawy zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorek Młodszych, na których to Weronika Sylwestrzak, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Judo Sochaczew, wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej 63 kg. W godzinach popołudniowych w tej samej hali został rozegrany XV Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.
Złoty medal wywalczyła Dominika Markiewicz w kategorii wagowej 48 kg.
Brązowy medal wywalczy Tymoteusz Wieczorek w kategorii wagowej 60 kg. Był to pierwszy w tym roku start podopiecznych trenera Janusza Piechny.

.

Akcja szkoleniowa – Polska Kadra Judo Czeka w SP nr 7 w Sochaczewie

23 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się kolejny wspólny trening zawodników UKS ”Siódemka” Sochaczew, zawodników z klubu Sakura Płock i zawodników z UKS Czerwone Smoki Brwinów, w ramach akcji szkoleniowej „Polska Kadra Judo Czeka- Poszukujemy Talentów”. Szkolenie przeprowadzili trenerzy Andrzej Filipczuk, Krzysztof Masztakowski, Janusz Piechna. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Zbigniewowi Pakule za udostępnienie obiektu szkolnego.

.

.

Zawodnicy „Siódemki” na turnieju w Piasecznie

9 marca w Piasecznie odbył się Turniej Judo o Puchar Burmistrza, w którym uczestniczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Judo Sochaczew. Zajęli oni następujące miejsca :
Kategoria wiekowa dzieci (rocznik 2006-2007)
Olga Piechna – III miejsce, kategoria wagowa 66 kg.