Unia Boryszew

0
44

11.03. Zwycięski turniej 2007

W dniu dzisiejszym młodzi piłkarze Unii rywalizowali w turnieju w Wiskitkach. W turnieju wystartowało 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Unici rywalizowali w grupie B.

Królem strzelców został Wiktor Roznowski strzelając 9 bramek

____________

Grupa B
Unia Boryszew – Lechia II Tomaszów Maz 1:1 ( Roznowski)

Unia Boryszew – Akademia Piłkarska Sochaczew 8:1 (Roznowski 4, Jesiołowski 2, Kazimierski, Stankiewicz

Unia Boryszew – Orzeł Piątkowisko 3:0 (Roznowski 2, Jesiołowski)

PÓŁFINAŁ
Unia Boryszew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7:0 (Roznowski 2, Jesiołowski 2, Hetmanowski 2, Stankiewicz)

FINAŁ
Unia Boryszew – Lechia I Tomaszów Mazowiecki 3:0 (Roznowski, Stankiewicz, Jesiołowski)

Skład: Robert Drzewiecki, Michał Stankiewicz, Oliwier Mikulski, Filip Jesiołowski, Wiktor Roznowski, Kamil Jażdżyk, Dawid Hetmanowski, Bartosz Wałczuk, Jan Kazimierski. Trener Mateusz Sikorski

GRATULUJEMY ! 🙂

.

11.03. Sparing

W sobotni poranek młodzi Unici z rocznika 2009 rozegrali sparing z Błonianką Błonie. Mecz rozegrano na orliku przy Gimnazjum nr 2. Rozegrano 5 tercji po 15 minut.

⚽ Unia Boryszew – Błonianka Błonie 4:1 ⚽

Bramki: Bartosz Roróg 2, Dawid Jażdżyk, Szymon Jezierski

Sklad: Bialecki, Jeznach, Jażdżyk, Jezierski, Jaworski, Roróg, Florczak, Gasinski, Łukasik, Staniszewski, Wrzesinski Mateusz i Dominik.

Gratulujemy ! ⚽

.

12.03. III miejsce w Sochaczew Cup !

W dniu dzisiejszym orliki z 2007 rywalizowali w turnieju Sochaczew Cup. Organizatorem zawodów była AP Sochaczew, a udział wzięły kluby z Sochaczewa i okolic.

Unici wygrali swoją grupę zdobywając komplet punktów, lecz w półfinale ulegli w rzutach karnych AP I Sochaczew 2:1.
W meczu o 3 miejsce pokonali Orkan Sochaczew 1:0.

Filip Jesiołowski został najskuteczniejszym piłkarzem turnieju ⚽ 🙂

Warto pochwalić chłopców za dobrą postawę, śmiało można powiedzieć, że piłkarsko nie mieli sobie równych w turnieju, a porażkę traktujemy jako wypadek przy pracy. We wtorek w ramach treningu Unici zmierzą się w meczu sparingowym z KS Teresin.