Unia Iłów

0
21

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA – 11. Kolejka

Iłów | 3.11.2018 | sobota | godz. 13.30
➡️ Unia Iłów – Unia Czermno 0:4 (0:2)
0:1 >>> 05′ gol Czermno
0:2 >>> 18′ gol Czermno
0:3 >>> 80′ gol Czermno
0:4 >>> 86′ gol Czermno
✅ Skład: M. Chmielak, Żakowski (84′ A. Karasek), Ł. Świątek (90′ Kwiatkowski), K. Świątek (89′ Józwik), Felczak (46′ Kobierecki), T. Trafalski, K. Wojciechowski, Zając, Struzik, Krasoń, Kunikowski
✅ Bardzo pechowo ułożył się ten mecz dla naszej drużyny. Już w 5. minucie straciliśmy gola, choć chwilę wcześniej Mariusz Kunikowski strzałem z kilkunastu metrów trafił w poprzeczkę. Optycznie przeważaliśmy, w całym meczu mieliśmy kilka doskonałych sytuacji, a doświadczona ekipa z Czermna punktowała nas niemiłosiernie. Gole traciliśmy z reguły po prostych indywidualnych błędach, a w ofensywie zdecydowanie brakowało skuteczności. Tym samym po raz kolejny przegraliśmy.
Teraz trzeba dokończyć rundę, a zimą ostro przepracować okres przygotowawczy. Jesień możemy zaliczyć z jednej strony na straty, z drugiej strony wiemy, że odmładzanie zespołu to też swego rodzaju proces. Jeśli dodamy do tego, że nasz czołowy zawodnik Rafał Trakul pauzuje z powodu poważnej kontuzji odniesionej kilka tygodniu temu w meczu w Łukomiu, to już teraz możemy wskazać przyczyny najsłabszej rundy od kilku lat.