Unia Iłów. Kolejna porażka naszego zespołu

0
27

Unia zagrała chyba najgorszy swój mecz w tej rundzie, rywale okazali się zdecydowanie lepsi i pewnie wygrali 4:1. Amator Maszewo objął prowadzenie już w 12. minucie po stałym fragmencie gry.

Bramkę straciliśmy po chytrym dograniu na trzeci metr, wbiegający w pole bramkowe zawodnik z Maszewa nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Wyrównujący gol Krystiana Wawrzyna dawał nadzieję na lepszy wynik, jednak Amator szybko zdobył kolejne dwa gole i do przerwy prowadził 3:1. Druga odsłona meczu to pełna kontrola gry przez gości, którzy w 53. minucie zdobyli czwartego gola, który jak się później okazało był ostatnim w tym meczu. Nasz zespół grał bez pomysłu, raczej bez wiary w uzyskanie lepszego wyniku, a doświadczeni gracze Amatora skupili się na uważnej grze w obronie, od czasu do czasu bardzo groźnie kontratakując. Niestety po tej porażce spadliśmy na ostatnie miejsce w tabeli.

W czwartek 10 października 2019 o godz. 19.30 na boisku Stoczniowca Płock zagramy z Deltą Słupno. Mecz został przełożony na prośbę Delty.

Unia Iłów – Amator Maszewo 1:4 (1:3)
  0:1 >>> 12′ gol Amator
  1:1 >>> 29′ Krystian Wawrzyn
  1:2 >>> 35′ gol Amator
  1:3 >>> 38′ gol Amator
  1:4 >>> 53′ gol Amator

Skład: 
Hubert Duda
Kuba Świątek (80′ Kamil Kwiatkowski)
Kamil Wojciechowski
Mateusz Żakowski
Piotr Chmielak
Mariusz Kunikowski (56′ Krystian Rafalski)
Tomasz Trafalski
Grzegorz Banasiak (46′ Piotr Felczak)
Krystian Wawrzyn
Dawid Skrzynecki (78′ Łukasz Józwik)
Tomasz Grzywacz (70′ Oskar Kobierecki)