Unia Iłów. Kolejne sparingi

0
21

➡️ W trzecim sparingu przegraliśmy z teoretycznie słabszym rywalem. Na boisku w Feliksowie gospodarze szybko objęli prowadzenie i do przerwy prowadzili aż 3:0, choć wynik nie oddawał tego, co działo się na boisku.
✅ Piast Feliksów – Unia Iłów 4:3 (3:0)
⚽️ Piotr Chmielak (z karnego)
⚽️⚽️ Tomasz Trafalski
✅ Skład: Duda, Rafalski, Żakowski, K. Świątek, Felczak, Kwiatkowski, Trafalski, Karasek, D. Wojciechowski, Kunikowski, Chmielak
Ponadto: Józwik, Krzemiński, Cieślak
➡️ W naszej ekipie zabrakło nominalnych napastników, stąd pierwszą połowę zakończyliśmy bez zdobyczy bramkowych. W drugiej odsłonie było zdecydowanie lepiej, najpierw Piotr Chmielak z karnego zdobył bramkę. Potem mieliśmy sporą przewagę, bo piłkarze Piasta opadli z sił. Jednak długi czas raziliśmy nieskutecznością, aż wreszcie dwa gole wyjątkowej urody zdobył nasz grający trener. Na szczególną uwagę zasługuje poprawny debiut w naszej ekipie dwóch 15-latków Kacpra Krzemińskiego i Piotra Cieślaka. Ten pierwszy w środku pola zagrał bez żadnej tremy, a trzecią bramkę zdobyliśmy po jego kapitalnym długim zagraniu, na lewą stronę do Damiana Wojciechowskiego, który dośrodkował w pole karne, po czym Tomek Trafalski z woleja, w samo okienko zmniejszył rozmiary naszej porażki.

➡️ W piątek 2 sierpnia (czwarty sparing) obejrzeliśmy grad goli w Iłowie w meczu z rezerwami Pelikana Łowicz. Nasza porażka bardzo wysoka, ale jest ona efektem zagrania dwóch meczów dzień po dniu, w dość okrojonym składzie.
✅ Unia Iłów – Pelikan II Łowicz 3:9 (2:2)
⚽️ Zawodnik testowany
⚽️ Tomasz Grzywacz
⚽️ Tomasz Trafalski
✅ Skład: Duda, Józwik, Żakowski, K. Świątek, Felczak, Kwiatkowski, Trafalski, Karasek, Kunikowski, Grzywacz, Testowany
Ponadto: D. Świątek, Krzemiński, Cieślak
➡️ Przez pierwszą godzinę nasza gra wyglądała całkiem przyzwoicie, do przerwy był remis, po wznowieniu szybko objęliśmy prowadzenie na 3:2. Potem niestety zabrakło nam sił i mecz stał się jednostronny, Pelikan przez ostatnie pół godziny zdobył aż 7 goli. Rywale dysponowali dużą większą ławką rezerwowych i tym samym ostatnie pół godziny zdecydowanie zabiegali naszą ekipę, która i tak grała bez kilku podstawowych graczy.

➡️ Piąty mecz sparingowy tego lata i trzecia porażka naszego zespołu. Na tym etapie przygotowań brak świeżości u naszych zawodników to prawidłowy objaw. „Nogi jak z waty”, więc gra wygląda jak wygląda ⚽️💪😉
✅ Unia Iłów – Orkan Sochaczew 3:4 (3:2)
⚽️ Kuba Świątek
✅ Skład: Duda, Rafalski, Żakowski, K. Świątek, Felczak, Kwiatkowski, Trafalski, D. Wojciechowski, Kobierecki, Chmielak, Grzywacz
Ponadto: Kunikowski, Krzemiński, Cieślak
➡️ Trzeci mecz w ciągu 5 dni to na pewno dla naszej bardzo młodej ekipy duży wysiłek fizyczny. Miejmy nadzieję, że zaprocentuje to w trakcie sezonu. W środę zagramy ostatni mecz kontrolny, tym razem z Tajfunem Brochów. W piątek w Gąbinie mecz z Błękitnymi w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego.