Unia Iłów. Orliki z rocznika 2005 rozpoczęły sezon

0
11

orliki   Najwyższa pora napisać kilku słów o poczynaniach naszych najmłodszych piłkarzy, którzy w niedzielę 6 września rozpoczęli rozgrywki turniejowe w Płockiej Lidze Orlik U-11. Od tego sezonu trenerem najmłodszej grupy w naszym klubie jest Tomasz Trafalski, który jednocześnie jest grającym trenerem seniorów.
Pierwszy turniej z udziałem naszych orlików wypadł całkiem nieźle, bo nasza drużyna 2 mecze zremisowała i 1 wygrała, co ciekawe wygrana przypadła w meczu z Kasztelanem Sierpc, który swoje dwa pierwsze mecze pewnie wygrał. Dzięki zwycięstwu z Kasztelanem zajęliśmy 2. miejsce w swojej grupie. Jednocześnie musimy zauważyć, że ten pierwszy turniej przypadł w niekorzystnym dla nas terminie, bo nie wszyscy czołowi zawodnicy mogli w nim zagrać, zabrakło m.in. Marcela Orzeszka i Oliwiera GłażewskiegoNastępny turniej gramy w najbliższą niedzielę 20 września (wyjazd do Płocka o godz. 7.30).
Oto skład naszej drużyny w meczach w dniu 6 września:
Marcel Pakuła, Hubert Jurek, Aleksandra Kowalczyk, Kacper Kuźmiński, Michał Latoszewski, Adrian Tomala, Kacper Zając, Filip Jeznach, Hubert Frankowski

PŁOCKA LIGA ORLIK U-11 GRUPA I 
niedziela 06 września 2015 – boisko Winiary
Kasztelan Sierpc – FA Gostynin 3:1
Unia Iłów – Stegny Wyszogród 1:1 gol: Ola Kowalczyk
FA Gostynin – Unia Iłów 2:2 gole: Adrian Tomala – 2
Kasztelan Sierpc – Stegny Wyszogród 5:0
FA Gostynin – Stegny Wyszogród 4:0
Kasztelan Sierpc – Unia Iłów 0:1 gol: Hubert Jurek

Tabela

1 KASZTELAN Sierpc 6 8-1
2 UNIA Iłów 5 4-3
3 FA Gostynin 4 7-5
4 STEGNY Wyszogród 1 1-10

Więcej o rozgrywkach w Płockiej Lidze ORLIK U-11 na stronie Płockiego OZPN –> CZYTAJ

Oto cała kadra zawodników z rocznika 2005 i młodszych:
Marcel Pakuła, Hubert Jurek, Aleksandra Kowalczyk, Kacper Kuźmiński, Michał Latoszewski, Adrian Tomala, Kacper Zając, Filip Jeznach, Hubert Frankowski, Marcel Orzeszek, Oliwier Głażewski, Miłosz Staszewski, Konrad Stobiecki, Kornelia Pakuła, Damian Tomala, Fabian Piątkowski

Należy zauważyć, że w naszej drużynie występują także dziewczynki: Ola Kowalczyk (rocznik 2003) i Kornelia Pakuła (rocznik 2008). Zgodnie z regulaminem rozgrywek dziewczynki o 2 lata starsze mogą występować w drużynach z chłopcami. Stąd obecność Oli w tym zespole. Na tym nie koniec, bo co raz więcej dzieci zaczyna uczęszczać na zajęcia treningowe, w tym kolejna dziewczynka.