Unia Iłów. Ostatni sparing przed sezonem

0
26

➡️ Ostatni mecz kontrolny tego lata wygraliśmy 7:4 z Tajfunem Brochów. To kolejny bardzo ważny sprawdzian dla naszej młodzieży, bo obecnie dużą większość zespołu stanowią juniorzy i młodzieżowcy.

✅ Unia Iłów – Tajfun Brochów 7:4 (3:1, 1:0, 3:3)

⚽️⚽️⚽️ Łukasz Józwik
⚽️ Piotr Chmielak
⚽️ Damian Wojciechowski
⚽️ Mariusz Kunikowski
⚽️ samobójcza

✅ Skład: Zwierz, Duda, Cieślak, K. Świątek, Felczak, Kobierecki, Rafalski, Trafalski, D. Wojciechowski, Chmielak, Józwik
Ponadto: Kunikowski, Kwiatkowski, Krzemiński

➡️ Tym razem zagraliśmy mecz podzielony na 3 tercje po 30 minut. Zdecydowanie najlepiej zagraliśmy w tercji pierwszej, w miarę upływu czasu sił ubywało, stąd wiadomym było, że z każdą minutą nasza gra będzie wolniejsza i mniej efektywna. Do zespołu po ponad półrocznej przerwie powrócił bramkarz Adam Zwierz, stąd dotychczasowy bramkarz Hubert Duda zagrał w polu i w pełni wywiązał się ze swoich zadań. W ataku zagrał Łukasz Józwik, który zaliczył hat-tricka 🙂 👍💪👏

➡️ KILKA ZDAŃ O SYTUACJI KADROWEJ
Na mecze ligowe do składu powróci na pewno Kamil Wojciechowski, który ze względu na swoją pracę zawodową nie mógł do tej pory uczestniczyć w przygotowaniach.

Dzisiaj nie grali też podstawowi gracze Mateusz Żakowski i Tomek Grzywacz oraz Alan Karasek, Marcin Rząp i Damian Świątek. Póki co nie wiemy jeszcze, czy Dawid Skrzynecki będzie do naszej dyspozycji w tej rundzie. Z powodu kontuzji raczej nie zagra w tym roku Łukasz Świątek, a Piotr Trafalski z tego samego powodu nie wiadomo, czy w ogóle wróci do gry.

Stąd jeszcze przed zakończeniem okienka transferowego klub czyni działania by 2-3 zawodników dokooptować do zespołu.