Unia Iłów. Sparingi

0
26

ROZPOCZĘLIŚMY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU !!!

➡️ Pierwszy wakacyjny sparing z wicemistrzem skierniewickiej okręgówki Olimpią Chąśno wygraliśmy 5:4.

✅ Olimpia Chąśno – Unia Iłów

4:5 (1:0)

⚽️⚽️ Testowany 1
⚽️ Grzywacz
⚽️ Kunikowski
⚽️ Chmielak

✅ Skład: Duda, Rafalski, K. Świątek, Żakowski, P. Chmielak, Kunikowski, Trakul, Kubisz, Skrzynecki, Grzywacz, Testowany 1
Ponadto: Trafalski, Karasek, Testowany 2, Rząp

➡️ Pierwsza połowa z optyczną przewagą gospodarzy, w końcówce tej części gry gospodarze objęli prowadzenie i zasłużenie prowadzili. Druga odsłona przyniosła nam szybkie wyrównanie, by potem objąć prowadzenie, a na kwadrans przed końcem prowadziliśmy już 4:1. W końcówce Olimpia zdobyła 3 gole i wyrównała. W ostatniej akcji meczu zdobyliśmy bramkę na wagę zwycięstwa.

➡️ Drugi wakacyjny sparing z KS Teresin wygraliśmy 5:2.

✅ KS Teresin – Unia Iłów

2:5 (1:1)

⚽️ Testowany
⚽️ D. Wojciechowski
⚽️ Kubisz
⚽️ Trafalski

✅ Skład: Duda, Rafalski, K. Świątek, Żakowski, P. Chmielak, Kunikowski, Trafalski, Kubisz, D. Wojciechowski, Karasek, Testowany
Ponadto: Grzywacz, Józwik, Kwiatkowski

➡️ Pierwsza połowa z przewagą gospodarzy, lecz kończy się remisowo 1:1. Oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie większej ilości goli, zabrakło jednak precyzji. Druga odsłona to przewaga Unitów, którzy zdobyli 4 gole, tracąc tylko jednego.