Unia Iłów vs. Zryw Bielsk

0
36

➡️ PUCHAR POLSKI POZPN – II RUNDA

Nieudany występ naszego zespołu w meczu ze Zrywem Bielsk, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy bez 5 podstawowych zawodników z poprzedniego meczu. W ich miejsce zagrali inni doświadczeni gracze (M. Chmielak, M. Janicki, K. Wiśniewski, T. Grzywacz), którzy jednak dopiero w tym tygodniu wznowili treningi po przerwie wakacyjnej. Dlatego nie jesteśmy zdziwieni ich formą fizyczną, która przecież jest podstawą, żeby osiągać dobre wyniki. Mimo sporej kultury gry i przewagi optycznej przegraliśmy mecz dość wyraźnie. Należy też dodać, że przy kilku straconych golach swój udział miał słabo sędziujący arbiter.

UNIA IŁÓW – ZRYW BIELSK

3:7 (1:3)

32′ 0:1 gol Zryw
39′ 1:1 Grzywacz (karny)
44′ 1:2 gol Zryw (karny)
45′ 1:3 gol Zryw
59′ 2:3 Struzik
60′ 2:4 gol Zryw
70′ 3:4 Kunikowski
73′ 3:5 gol Zryw
90′ 3:6 gol Zryw (karny)
90′ (+4′) 3:7 gol Zryw

✅ Skład: M. Chmielak, Janicki, Żakowski(58′ Rząp), Ł. Świątek (87′ Józwik), D. Wojciechowski (58′ P. Felczak), Struzik, Wiśniewski (89′ A. Karasek), Trakul, Kunikowski (75′ Kobierecki), Krasoń, Grzywacz (79′ K. Rafalski)