USC zatrudnia Kliffa Kingsbury jako starszego analityka ofensywnego, według źródła: Co to oznacza dla trojanów

Oczekuje się, że USC zatrudni byłego trenera Arizona Cardinals, Kliffa Kingsbury’ego, jako starszego analityka ofensywy, zgodnie ze źródłem programu. Atletyczny w poniedziałek. NFL Network po raz pierwszy poinformowało, że trojany zatrudniają Kingsbury. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Duża część roli Kingsbury polega na planowaniu meczów, oglądaniu filmów z trenerem Lincolnem Rileyem i byciu częścią spotkań rozgrywających, podało źródło.
  • Kingsbury został zwolniony przez kardynałów w styczniu po tym, jak Arizona odnotowała rekord 4-13 w 2022 roku.
  • Przed czteroletnią karierą w NFL, Kingsbury spędził sześć sezonów (2013-2018) jako główny trener w Texas Tech, osiągając 35-40 z Red Raiders.

AtletycznyNatychmiastowa analiza:

Co to oznacza dla USC

To jest technicznie drugi okres Kingsbury’ego w USC. Po tym, jak pod koniec 2018 roku został zwolniony przez Texas Tech, zaledwie miesiąc później podjął pracę w Cardinals. Uznano to za jednorazową pracę dla ówczesnego trenera Claya Heltona, więc kiedy Kingsbury odszedł, było prawdziwe użądlenie. Tym razem stawka jest znacznie niższa, jak mówi Riley, ale Kingsbury to dobre źródło informacji w pokoju rozgrywającego i personelu. — smardze

Jaki jest stan grupy rozgrywających USC?

Trojany oczywiście zwracają zwycięzcę Heisman Trophy Caleba Williamsa, ale czterogwiazdkowego kandydata Millera Mossa w cyklu rekrutacyjnym 2022 i pięciogwiazdkowego podpisującego Malachi Nelsona w ostatnim cyklu za Williamsem. Posiadanie Kingsbury’ego w pokoju QB oprócz Riley powinno naprawdę pomóc w ich rozwoju. Daje również Williamsowi do pracy byłego trenera NFL. — smardze

Historia

43-letni Kingsbury zakończył swoją kadencję w Arizonie z bilansem 28-37-1 w sezonie regularnym i 0-1 po sezonie.

W 2021 roku, jedynym zwycięskim sezonie Cardinals pod wodzą Kingsbury, zajęli miejsce w pierwszej dziesiątce w NFL zarówno pod względem punktacji, jak i całkowitej ofensywy. Arizona zajęła ostatnie miejsce w lidze pod względem zdobytych punktów i zdobytych punktów w 2022 roku, ale przez sześć meczów w tym sezonie była bez rozpoczynającego rozgrywającego Kylera Murraya.

READ  Elon Musk powiedział BBC, że od czasu przejęcia Twittera zwolnił 80% personelu

Według wielu doniesień z lutego, Kingsbury spotkał się z Teksańczykami w sprawie stanowiska koordynatora ofensywy zespołu, zanim Houston ostatecznie zatrudnił Bobby’ego Slovica do tej roli.

Riley poprowadził USC do rekordu 11-3 w zeszłym sezonie, po raz pierwszy u steru. Trojany straciły nadzieje na College Football Playoff na rzecz Utah w meczu o mistrzostwo Pac-12 i doznały załamania w późnej fazie gry przeciwko Tulane w Cotton Bowl.

Lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Joe Rondon/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *