Ustaleni i zatrzymani złodzieje sklepowi

0
75

Policjanci Wydziału Kryminalnego sochaczewskiej komendy ustalili i zatrzymali troje sprawców kradzieży dokonywanych w sklepach jednej ze znanych sieci. Sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pracowali nad sprawą kradzieży do których dochodziło w sklepach jednej ze znanych sieci. Sprawcy kradli przeważnie artykuły spożywcze i chemiczne. Policjant prowadzący postępowanie, ustalił, że za kradzieże odpowiedzialna jest 24–letnia kobieta i dwaj mężczyźni w wieku 30 i 27 lat. Podejrzani zostali zatrzymani, a w miejscu ich zamieszkania znaleziono część towaru pochodzącego z kradzieży.

Policjanci podejrzewają, że cała trójka mogła dokonać około 20 kradzieży na terenie Sochaczewa i sąsiednich powiatów. Ukradzione przez nich artykuły były sprzedawane po znacznie niższej cenie niż sklepowa. W ten sposób, z przestępczego procederu zrobili sobie stałe źródło utrzymania.

Kobieta i dwaj mężczyźni, którzy działali wspólnie i w porozumieniu, usłyszeli trzy zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew