Uwaga! Blokada DK 50 w Wiskitkach i Aleksandrowie

0
441

plan objazdów wiskitki, aleksandrów

 

W środę – 8 czerwca  w godzinach 17-20 na drodze DK -50 /pow. żyrardowski/ odbędą się zaplanowane przez przeciwników budowy linii wysokiego napięcia 2×400 kV dwa legalne zgromadzenia publiczne w formie blokad dróg w  Wiskitkach i Aleksandrowie. 

Ruch pojazdów ciężarowych będzie wstrzymany na odcinku od Wiskitek do Sochaczewa i zostanie przekierowany w stronę Warszawy i Łodzi.

 

Na  odcinku  krajowej  pięćdziesiątki od Wiskitek do Sochaczewa na terenie powiatu żyrardowskiego  dopuszczony będzie ruch drogami lokalnymi  dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 10 ton.

 

Zalecane objazdy:

  • za węzłem Wiskitki w miejscowości Cyganka (na światłach) z uwagi na blokadę w Aleksandrowie zalecany objazd  przez miejscowości Oryszew Osada, Szymanów do DK-92;
  • na Węźle Wiskitki z uwagi na blokadę zjazdu z obwodnicy oraz autostrady A-2 w kierunku Żyrardowa, zalecany zjazd na  DK-50, a następnie DW 719.

 

Na  odcinku  krajowej  pięćdziesiątki od Sochaczewa do Wiskitek na terenie powiatu żyrardowskiego  dopuszczony będzie ruch drogami lokalnymi  dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 10 ton.

 

Zalecane objazdy:

  •  w miejscowości Bielice w uwagi na blokadę w Aleksandrowie zalecany objazd przez Szymanów, Oryszew Osada do DK-50;
  •  na Węźle Wiskitki z uwagi na blokadę zjazdu z obwodnicy w kierunku Żyrardowa, zalecany zjazd z DK-50 w miejscowości Józefów na DW 719.

 

Autor: asp. Agnieszka Ciereszko/RJ