UWAGA !!! Świąteczny konkurs fotograficzny

0
136

Święta coraz bliżej, przygotowania idą pełną parą, a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie zaprasza do uwiecznienia tych chwil na fotografii. Dlaczego? Dlatego, że można wziąć udział w naszym świątecznym konkursie i wygrać świetną nagrodę. Nie musisz mieć super wypasionego aparatu, wystarczy ten w telefonie, nie musisz mieć wyjątkowych umiejętności, wystarczy, że masz refleks i zrobisz to wyjątkowe zdjęcie.

Jakie?

Takie, które opowiada historię, pokazuje jak przygotowujecie się do Świąt. Wspólne pieczenie pierników, zakupy, sprzątanie, wszystko co robicie razem, całą rodziną. Z psem włącznie. Zwykłe czynności, dzięki którym  już można poczuć wspaniałą atmosferę świąt.

Celem konkursu jest propagowanie polskich, rodzinnych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz przygotowywaniem się do nich.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie.

Na prace konkursowe (maksymalnie trzy zdjęcia) czekamy do 15 grudnia 2017 r. Prace razem z Kartą Zgłoszenia (w załączniku) wysyłacie wyłącznie drogą elektroniczną na  nasz adres e-mail:

pcprsoch@powiatsochaczew.pl

Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz siłownię Cross Park. Najlepsze prace będą opublikowane na naszej stronie internetowej.

W załączniku regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa.

regulamin-konkursu-i-karta-zgloszeniowad.ocx