Uwaga – zmiany w kursowaniu autobusów

0
203

W związku z zamknięciem ul. Księcia Janusza i remontem ul. Trojanowskiej ZKM Sochaczew wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów.

Od 3 sierpnia  autobusy kursują ul. Ziemowita z pominięciem przystanku Traugutta LO. Dotyczy to również linii 3 i 3A, które nie będą już przebiegały przez ul. Łuszczewskich. Autobusy kursujące do Energomontażu i z powrotem nie będą dojeżdżać na stację PKP, tylko zatrzymają się na ul. Towarowej. Na stację PKP dojadą tylko te autobusy, które mają tam koniec i początek trasy.

Natomiast od 6 sierpnia zmienia się rozkład linii 4 i częściowo (w dni wolne od pracy) linii 6, co związane jest z innym dojazdem na Cmentarz Komunalny. Ze względu na poważne utrudnienia techniczne dla komunikacji miejskiej, związane z aktualnym objazdem ulicami Piaszczystą i Przylasek, dojazd i powrót na cmentarz odbywał się będzie drogami utwardzonymi – od strony Feliksowa linią nr 4, która nie będzie dojeżdżała do przystanku Chodaków Okrąglak. Wykonywany dotychczas w dni świąteczne kurs linią nr 6 zostaje zawieszony.

Rozkład jazdy ZKM na Cmentarz Komunalny obowiązujący od 6 sierpnia do zakończenie remontu ul. Trojanowskiej:

  1. dni robocze

       Energomontaż – Cmentarz       7.55   12.55   15.10

Cmentarz – Energomontaż       9.30   14.10    16.30

2. dni świąteczne

        Energomontaż – Cmentarz      6.20    10.29   15.55

Cmentarz – Energomontaż      7.40    12.22   17.30

 

Szczegóły zmian są dostępne na stronie zkm.sochaczew.pl