VI turniej z cyklu III Grand Prix Sochaczewa w Badmintona 29.09.2017

Pora wrócić na korty po wakacyjnej przerwie dlatego serdecznie zapraszam na VI turniej gry pojedynczej z cyklu III Grand Prix Sochaczewa w Badmintona 2017. Zachęcam do udziału bowiem będzie to prawdopodobnie przedostatni turniej z cyklu III GPS obecnego roku. Jest szansa poszerzenia o jeszcze jeden ósmy turniej ale czas pokaże czy będzie to możliwe.

Wydarzenie będzie miało miejsce przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5 (dawna Hanki Sawickie 5) w Sochaczewie, pod szyldem Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie”. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 18:00 dnia 29.09.2017 (piątek). Uczestnictwo należy poprzedzić zgłoszeniem na adres mailowy micwer7@wp.pl poprzez imię, nazwisko, miejscowość (adres mailowy, numer telefonu od osób zgłaszających się po raz pierwszy) do dnia 27.09.2017 (środa) do godziny 20 (po terminie zgłoszenia będą przyjmowane tylko w przypadku wolnych miejsc wynikających z przygotowanej rozpiski bez rozstawiania wg rankingu).

Poniżej przedstawiam postanowienia w związku z turniejem:
-Brak wpisowego
-W przypadku braku obecności danej osoby i po puszczeniu wszystkich możliwych meczy danej kolejki, przyznawany będzie walkower (nie wyklucza to jednak z dalszej gry)
-W zawodach mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat (konieczność pisemnej zgody rodzica dla osób niepełnoletnich)
-Obowiązuje strój sportowy
-Organizator zapewnia lotki Yonex Mavis 2000 nylon, słodki poczęstunek i gorące napoje
-PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE W PRZYPADKU WYCOFANIA ZGŁOSZENIA
-Mecze będą rozgrywane systemem brazylijskim (lub grupowym) do 2 wygranych setów do 15 punktów (dwa punkty przewagi, w trzecim secie 15 punkt kończy)
-Przewidywane są medale oraz puchar dla najlepszego zawodnika w kategorii

Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”