W domu miał „sklep” z amfetaminą. Teraz może posiedzieć nawet 10 lat

0
102

Do 10 lat więzienia grozi 24-latkowi podejrzanemu o posiadanie środków odurzających. Sochaczewscy operacyjni znaleźli w jego mieszkaniu prawie 360 gramów amfetaminy, elektroniczne wagi i kilka tysięcy złotych.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego podejrzewali, że mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczne ilości środków odurzających. Do realizacji i zatrzymania 24-latka doszło w ubiegłym tygodniu w centrum miasta. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny znaleziono 360 gramów amfetaminy, a także marihuanę. Oprócz tego, zabezpieczono również wagi elektroniczne i kilka tysięcy złotych. Sochaczewianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

24-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik