W piątek uroczyste otwarcie nowej Komendy Policji

0
109

Już w najbliższy piątek, 26 lipca nastąpi otwarcie nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Uroczystość odbędzie się podczas sochaczewskich obchodów 100-lecia Polskiej Policji Państwowej. Rozpocznie się o godz. 13.00 tuż przed Komendą na ul. 1 Maja.

Trzeba przyznać, że nowoczesny obiekt robi wrażenie. Wartość inwestycji przekroczyła 17 mln zł. Dziś, w poniedziałek 22 lipca siedzibę na miarę XXI wieku mogli zwiedzić lokalni dziennikarze. Chętni  mieszkańcy będą mogli to uczynić w piątek i będzie to jedna jedyna okazja, by zajrzeć za kulisy obiektu. Tym bardziej warto uczestniczyć w piątkowych uroczystościach, bo atrakcji będzie tu sporo.

– W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie serdecznie zapraszam do udziału w piątkowym wydarzeniu. Całość rozpocznie się od uroczystego apelu z okazji Święta Policji. Tego dnia, na terenie nowej komendy odbędzie się piknik rodzinny dla wszystkich mieszkańców. W organizacji pikniku wspomaga nas wojsko, straż pożarna, zaprosiliśmy też do współpracy OSP Niepokalanów, Kampinoski Park Narodowy, mamy też nadzieję, że swoją obecnością zaszczycą nas przedstawiciele Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli – zaprasza mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy KPP w Sochaczewie.

Należy pamiętać, iż w związku z uroczystościami, czekają nas utrudnienia w ruchu drogowym. W piątek, 26 lipca już od godz. 9.00 planowane jest częściowe zamknięcie ul. 1 Maja od ul. Kaczorowskiego do ul. Ułanów Jazłowieckich. Utrudnienia mogą potrwać do ok. godz. 16.00.

Również w najbliższą środę, 24 lipca pomiędzy godz. 10.00 – 12.00 ze względu na przygotowania i próby ad. uroczystości wymieniony fragment ul. 1 Maja będzie wyłączony z ruchu.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

.